Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Kroatai perrašė istoriją ir žais dėl pasaulio čempionų titulo (VIDEO)


21 valandą Maskvoje prasidėjo intriguojanti ir daug žadanti antrojo pasaulio čempionato pusfinalio dvikova.

Dėl svajonių bilieto į finalą susikovė dvi elitinės Europos rinktinės - Kroatija ir Anglija.

Kroatija šiose pirmenybėse žygiavo tik pergalingai, tačiau atkrintamųjų etape ši komanda net du kartus laimėjo tik po 11 metrų baudinių serijos.

Anglija sykį nusileido belgams, tačiau Garetho Southgate'o auklėtiniai demonstruoja puikų žaidimą yra yra laikomi šios poros favoritais.


Susitikimą abi komandos pradėjo atsargiai, tačiau 4-ąją minutę prie kroatų baudos aikštelės Delle Ali buvo pargriautas Lukos Modričiaus.

 Progos sulaukę anglai jos neiššvaistė - puikiu baudos smūgiu pasižymėjo K.Trippieras - 1:0.

Garetho Southgate'o auklėtiniai nenusiramino ir pradėjo spausti varžovus, norėdami įmušti dar vieną įvartį.

14-ąją min. anglai kėlė kampinį, bet H.Maguire'o smūgis buvo netikslus.

Galiausiai Kroatija sukūrė pavojų prie J.Pickfordo vartų - šalia virpsto smūgiavo I.Perišičius.

H.Kane'as iššvaistė dvi galimybes - 30-ąją min. jo smūgį atrėmė D.Subašičius, o netrukus snaiperis pataikė į virpstą. Tiesa, šoninis arbitras dar užfiksavo ir nuošalę.

Kroatams trūko energijos, o jų lyderis L.Modričius pateko į gynybos gniaužtus.

Antroje kėlinio pradžioje Balkanų futbolo atstovai užsidirbo dvi korteles - teisėjas nubaudė A.Rebičių ir M.Mandžukičių.

H.Kane'as buvo netoli tikslo, tačiau griūdamas nepasiekė kamuolio.

68-ąją min. anglai turėjo traukti kamuolį iš vartų tinklo - meistriškai sužaidęs pasižymėjo krašto puolėjas Ivanas Perišičius (1:1). Netrukus jis pataikė ir į virpstą.

74-ąją min. anglai pradėjo atlikinėti keitimus ir ketino rengti varžovų vartų šturmą.

Vis dėlto abi komandos itin pavojingomis progomis nepasižymėjo ir turėjo žaisti pratęsimą.

Papildomo laiko metu sužibo puolėjo Mario Mandžukičiaus žvaigždė - jis 109-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį ir išvedė rinktinę į mačą dėl pirmosios vietos (1:2).

Startinės sudėtys: 

 

Straipsnio įvertinimas: 17 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (49) Seniausi (49) Geriausi (49) Anoniminiai (85)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Jūsų dėdė Kesminas
10 65 07-11 23:35
Justas:
Nežinau kaip jums vyrai bet man Vyšniauskas ir Vojevodinas kone tobulas duetas!! Tikiuosi komentuos ir finalą.
Žinoma liūdna, jog lieku neįvertintas, bet gerbiu Jūsų nuomonę.
Vaidoshius
16 38 07-12 00:19
Kroatija tiesiog nusivalė kojas į malkinės samdinių sąvartyną be visiškai jokio gailesčio, čia ir arkliui buvo aišku kaip baigsis, tik salyno graužikams suteikė vilties Triperio lazdos per 100 metų iššovimas O dar turint omenyje, kad kroatai sužaidė maksimalų įmanomą minučių skaičių visam čempionate, pirmam kėlinyje gavo golą ir turėjo atsilošti turėdami mažiau jėgų, tai tiesiog parodo ant kiek malkinės sąvartyno lavonai yra kraupiai pervertinti, gal net labiau už Tapinaldo malką. Modričius vapše nesveikas, 32 metai, tempia Penaldo inkarą visą sezoną, o atvažiavęs į WC dar sugeba tempti ir komandą su visais pratęsimais ir t.t. Tuoj antidopingas prisistatys Galų gale viską kartu sudėjus WC finale loš tos komandos kurios ir turėjo turint omeny susiklosčiusią situaciją. Kroatijai kelią galėjo pastoti vokiečiai ir ispanai, bet abi rinktinės buvo krečiamos skandalų, o tai niekada į gerą neišeina Afrikos kolonijų rinktinės pagrindiniai varžovai turėjo būti brazilai, bet belgai sulošę geriausias per visą savo istoriją rungtynes juos nugalėjo ir palengvino Afrikai užduotį pasiekti finalą. Taip kad nėra prie ko ir prisikabinti, kad kaip kokios UEFAdrid šiukšlės užsisakę V. Kassai/Cakir šou praeina iki finalų ar Graikijos/Chel$ki apgailėtini impotentai su savo XIX a. antifutbolu taip pat. Kas dėl malkinės sąvartyno lavonų atsigaukit vieną kartą Jie pasirodė praktiškai taip pat apgailėtinai kaip ir visais metais apsišaukę favoritais, bet dūchinami vos tik sutikę solidesnę komandą. Savo arogancija primena Arrogantnaldo šiukšlę, kur pats save geriausiu vadina nes niekas daugiau nevadina ir apsimeta, kad čia viskas normaliai ir taip viskas yra Taip ir malkinės samdinių rinktinė be proto pervertinta salyno eGZpertų. Vienintelės rungtynės, kuriose jie nustebino buvo su narkobaronais. Kad ir Chamesas buvo traumuotas, bet Kolumbijai smarkiai nepasisekė su progų realizavimu. Bet faktas tas, kad salyno lavonai bus ant rankų nešiojami už patekimą į pusfinalį, nors ir absoliučiai gėdingai tyčia pralaimėjo belgams dėl lengvesnio kelio atkrintamosiose. Apgailėtini lavonai
Napalys
3 23 07-11 23:56
Mldc kroatai. Sveikinimai!!!!
Payet8
 Payet8
2 19 07-12 00:02
SEKMĖS KROATAM FINALE !!TIKIUOSI LAIMĖS !!
Real Madrid 12
7 22 07-12 00:00
Visiškai nenustebinęs rezultatas. Vaidoshiu dėl malkinės visi puola, bet visišką teisybę pasakė ir visada sako ant jų. Visiški lavonai tie Anglai. Pirmas padorus varžovas, neskaitant Belgų (ten antros sudėtys) ir tiek žinių, nulis totalus. Labai jau faini tie pastarieji futbolo vakarai .