Kroatija ir Šveicarija - per žingsnį nuo patekimo į pasaulio čempionatą (VIDEO)

Šiandien Europoje buvo sužaistos pirmos dvejos papildomo atrankos etapo į 2018 metų pasaulio čempionatą rungtynės.

Daugiausiai intrigos sulaukė dvikova įvykusi Zagrebe, kur savo žiūrovų palaikoma Kroatijos rinktinė susigrūmė su Graikija. Pastarieji patyrė skaudų pralaimėjimą, kuris greičiausiai ir užkirs kelią į Rusija - kroatai laimėjo rezultatu 4-1.

13-ąją minutę Luka Modričius realizavo 11 metrų baudinį, o po šešių minučių pranašumą padidino Nikola Kaliničius. Vis dėlto 30-ąją minutę gynėjas Sokratis smūgiu galva sušvelnino atsilikimą, tačiau jau vos po trijų minučių Ivanas Rakitičius grąžino dviejų įvarčių persvarą.

Antrajame kėlinyje pergalę užtvirtino Andrėjus Kramaričius. Atsakomosios rungtynės Graikijoje įvyks jau šį šeštadienį.

Kitose rungtynėse Šiaurės Airija namuose priėmė Šveicarijos futbolininkus. Šioje akistatoje įvarčių daug nebuvo pelnyta, tačiau svarbią pergalę pasiekė svečiai iš Šveicarijos.

58-ąją minutę Ricardo Rodriguezo realizuotas 11 metrų baudinys nulėmė pergalę šioje dvikovoje.

Kroatija 4 - 1 Graikija
13' [1 - 0] L. Modrič (11 m. baudinys)
19' [2 - 0] N. Kalinič
30' [2 - 1] Sokratis
33' [3 - 1] I. Perišič
49' [4 - 1] A. Kramarič

Šiaurės Airija 0 - 1 Šveicarija
58' [0 - 1] R. Rodriguez (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10713097" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>