Krokuvos "Wisla" netoli patekimo į Čempionų Lygą © Eurofootball.lt
Baigėsi UEFA Čempionų Lygos trečiojo kvalifikacinio etapo pirmieji susitikimai. Krokuvos "Wisla" pateikė nemažą staigmeną nugalėdama "Panathinaikos" futbolininkus ir priartėdama prie Čempionų Lygos pagrindinio turnyro.

"Rangers" vienuolikė sustabdė sensacingą "Anorthosis" žygį per Europą, nugalėdama kipriečių ekipą išvykoje 1-2. Oslo "Valerenga" namuose minimaliu rezultatu, po Steffeno Iverseno įvarčio, palaužė "Brugge" futbolininkus, tačiau mažai kas tikisi, kad norvegai pateks į Čempionų Lygos pagrindinį turnyrą.

"Manchester United" visus savo reikalus sutvarkė pirmose rungtynėse nugalėdama vengrų ekipą 3-0. Kitai Anglijos komandai sekėsi prasčiau - "Everton" namuose pralaimėjo "Villarreal" ekipai.

Didžiausią staigmeną pateikė Lenkai. Krokuvos "Wisla" namuose nors ir pirma praleido įvartį, tačiau nesutriko - "Panathinaikos" vartininkui kamuolį iš tinklo teko traukti tris kartus.

Sevilijos "Betis" paskutiniosiomis minutėmis išplėšė pergalę prieš "Monaco". Įvartį pelnė Luisas Edu.

Atsakomosios rungtynės vyks rugpjūčio 23/24 dienomis. Grupės varžybų burtai bus ištraukti rugpjūčio 25-ąją.

Antradienio rungtynių statistika:

Famagusto "Anorthosis" (Kipras) 1 - 2 Grazgo "Rangers" (Škotija)
65' [0 - 1] Nacho Novo
70' [0 - 2] Fernando Ricksen
73' [1 - 2] Nikolaos Froussos

Krokuvos "Wisla" (Lenkija) 3 - 1 Atėnų "Panathinaikos" (Graikija)

5' [0 - 1] Emmanuel Olisadebe
12' [1 - 1] Pawel Brozek
52' [2 - 1] Kalu Uche
70' [3 - 1] Tomasz Frankowski

Oslo "Valerenga" (Norvegija) 1 - 0 "Brugge" (Belgija)
56' [1 - 0] Steffen Iversen

"Manchester United" (Anglija) 3 - 0 "Debrecen" (Vengrija)
7' [1 - 0] Wayne Rooney
49' [2 - 0] Ruud van Nistelrooy
63' [3 - 0] Cristiano Ronaldo

Liverpulio "Everton" (Anglija) 1 - 2 "Villarreal" (Ispanija)
27' [0 - 1] Luciano Figueroa
42' [1 - 1] James Beattie
45' [1 - 2] Josico

Sevilijos "Betis" (Ispanija) 1 - 0 "Monaco" (Prancūzija)
90' [1 - 0] Luis Edu