L. Enrique: "Tai buvo nepelnytas pralaimėjimas"

Ispanijos rinktinės treneris Luisas Enrique negalėjo suprasti, kaip Kroatijos rinktinei pavyko laimėti išplėšti pergalę UEFA Tautų lygoje.

Kroatija ketvirtadienį dramatiškai paskutinę rungtynių akimirką rezultatu 3:2 patiesė Ispaniją. L. Enrique auklėtiniai su 6 taškais savo grupėje užima pirmąją vietą, o Kroatijos - Anglijos lygiųjų atveju joje ir liktų.

Nepaisant to, kad ispanai šioje dvikovoje nepirmavo, L. Enrique mano, kad jo komanda nebuvo verta pralaimėti.

"Mes buvome gerokai geresni pirmajame kėlinyje, tačiau dėl tam tikrų netikslumų puolime nebuvome pakankamai grėsmingi jų vartams", - teigė L. Enrique.

"Komanda nusipelnė gerokai daugiau, tikrai ne tokios nesėkmės. Jie pirmą įvartį pasiekė po mūsų klaidos, antrą - po standartinės situacijos, o trečias jau buvo įmuštas, kai abi komandos kovojo praktiškai nežiūrėdamos į gynybą.

Akivaizdu, kad norėjome pergalės. Antrajame kėlinyje buvo daug pozityvių dalykų. Šios rungtynės parodė, kokioje sudėtingoje grupėje buvome. Žinoma, mes nesitikėjome dviejų paskutinių nesėkmių, tačiau turime dar šansų likti pirmoje vietoje", - dėstė strategas.