Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L.Giuly greičiausiai liks "Barcelona" klube


2006-05-11 21:57:00
Ispanijos čempionato nugalėtoja "%c00006" pasiūlė prancūzui Liudovicui Giuly (%p00469) dar metams pratęsti kontraktą - tai tapo žinoma po to, kai L. Giuly agentas Alainas Migliaccio buvo pakviestas į susitikimą su "Barcelona" sporto sekcijos vadovu Txiki Begiristainu.

Katalonijos klubo atstovai pasiūlė Prancūzijos rinktinės saugui, kuris ir taip turi iki 2007 metų vasaros galiojantį kontraktą, šią sutartį pratęsti dar vieneriems metams.

Teigiama, kad "Barcelona" treneris olandas Frankas Rijkaardas ir toliau yra labai suinteresuotas matyti prancūzą Katalonijos klube. Pasak pranešimų, "Barcai" yra naudinga ir tai, kad L. Giuly yra tikras krašto saugas, tuo tarpu kiti šios pozicijos žaidėjai Katalonijos klube labiau mėgsta žaisti aikštės viduryje.

Pastaruoju metu įvairių šalių žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, kad galimybe įsigyti L. Giuly domėjosi "Lyon", "Galatasaray" ir "Monaco" ekipos, o "Liverpool" esą netgi pateikė prancūzui konkretų siūlymą – dvejų metų sutartį.

Tuo tarpu pats L. Giuly yra nekart pareiškęs, kad jam patinka "Barcelona" komanda ir joje tvyranti puiki atmosfera, tad jis pats labai nenorėtų atsisveikinti su Katalonijos ekipa.

Žiniasklaidos teigimu, manoma, kad 29 metų L. Giuly gali ypač praversti "Barcai", jei blaugrana marškinėlius po šio sezono apsivilks kitas prancūzas – dabartinė "Arsenal" superžvaigždė Thierry Henry.

Pats L. Giuly, po trečiadienį įvykusio pokalbio su savo agentu A.Migliaccio bei "Barcos" atstovu Tx. Begiristain‘u, paskambino į "Barcelona" būstinę ir patvirtino ketinantis likti Katalonijoje.
Manoma, kad oficialus kontrakto pratęsimo pasirašymas įvyks po Čempionų lygos finalo.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes