Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. Goretzka supranta fanų pyktį ir užgauliojančias frazes skirtas jam


„Schalke“ ekipos saugas Leonas Goretzka dabartinėje komandoje ilgai nebeužsibus. Paaiškėjo, kad futbolininkas susitarė su Miuncheno „Bayern“ dėl ketverių metų sutarties ir prie bavarų prisijungs pasibaigus šiam sezonui.

Žinoma, „Schalke“ fanai nebuvo patenkinti dėl tokio futbolininko sprendimo. Rungtynėse prieš „Hannover“ futbolininkas galėjo tribūnose išvysti užgauliojančių plakatų bei girdėti itin kurtinantį švilpimą.

Tačiau vokietis supranta kodėl taip yra ir žinojo, kad taip bus.

„Kai tavo fanai švilpia prieš tave, tai visada skaudina. Bet aš tikėjausi būti nušvilptas ir galiu juos dalinai suprasti.

Šios dienos buvo sunkiausios mano karjeroje. Tai buvo ypatinga situacija. Esu tiesiog patenkintas, kad atmosfera komandoje išliko pozityvi. Ilgai galvojau apie savo sprendimą. Tai buvo labai ilgas procesas ir nusprendžiau keliauti ten, kur yra mano tikslai“, - argumentavo L. Goretzka. 

Straipsnio įvertinimas: 3 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (13)

Myliu_Futbola
8 4 01-22 14:08
Bayernas perka, nors net nereikia... svarbu varzovus skausminti... siuo atveju nemokamai. Ar tik nebus kaip su Renato? Pasedes ant suolo del konkurencijos ir keliaus kur nors nuomai