Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. Matthausas netiki "Chelsea" šansais kovoje su "Bayern": "Bavarai yra akivaizdūs favoritai"


Savaitgalį Londono derbį laimėjęs "Chelsea" klubas pasitinka bene didžiausią šio sezono iššūkį. Antradienį vakare Franko Lampardo treniruojami "mėlynieji" susikaus su Miuncheno "Bayern" komanda, kuri metai iš metų yra priskiriama prie favoričių laimėti UEFA Čempionų lygą.

"Bayern" grupių etape įrodė, kad šį sezoną yra pasiruošęs mesti iššūkį bet kuriai komandai, kuri pasitaikys jų kelyje – bavarai per šešerias rungtynes neprarado nė vieno taško ir įmušė daugiau įvarčių nei bet kuri kita ekipa.

Vokietijos legenda Lotharas Matthausas įsitikinęs, jog "Bayern" žengs į kitą etapą.

"Bayern" yra akivaizdūs favoritai", – atsakė vokietis. – Tai daugiau nebėra ta "Chelsea" komanda, kurioje žaidė Ballackai, Terry, Lampardai ir Drogbos".

"Chelsea" yra jauna komanda, kuri išgyvena pokyčius. Dėl to manau, kad "Bayern", surengęs du gerus pasirodymus, žengs į kitą etapą. "Bayern" taip pat turi daugiau kokybės savo sudėtyje.

"Premier" lygoje "Chelsea" užima vos ketvirtą vietą ir nuo lyderių atsilieka 30 taškų. Be to, jie neteko labai svarbaus žaidėjo – N'Golo Kante. Akivaizdu, kad "Chelsea" nebėra ta komanda, kuri spindėjo savo geriausiais laikais", – Anglijos klubo šansais žengti į kitą etapą netiki L. Matthausas.

Straipsnio įvertinimas: 6 4

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (9)

GB21
2 30 02-24 14:20
Aisku kad Bayern favoritai, bet sporte visko buna, tikiuosi Chelsea duos kovos o galbut pasitaikys gera diena ir nustebins. Kad ir kaip besisektu bent jau gal nestatys autobuso o zais futbola nes sudetyje yra kam zaisti.
4 22 02-24 15:30
Chelsea kausis ir Gan stipriai galima neabejoti kitaip ir but negali
1 12 02-24 16:20
Jo praitais metai psg buvo dar akivaizdesni favoritai patys matem kaip viskas baiges.
Escalade
2 11 02-24 16:10
Nenuvertinčiau jaunimo, nustebinsim
 Gerard
4 12 02-24 17:12
Šansų visada yra. Chelsea visus stebina savo dabartine vieta EPL, nors prieš sezoną ir patys tuo netikėjo. Charakterį turi, atsiminkite grajų su Ajax. O ir vokiečiai ramiai nesijaus, atsimindami, kad pernai irgi nuo EPL komandos krito, praktiškai be pasipriešinimo. Taip, kad visko čia gali būti.