Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. Messi iškovojo rekordinį penktąjį "Auksinio batelio" apdovanojimą


Pasibaigus Europos stipriausių lygų kovoms paaiškėjo, jog antrus metus iš eilės ir penktąjį kartą karjeroje Europos „Auksinio batelio“ apdovanojimą iškovojo „Barcelona“ žvaigždė Lionelis Messi. Kartu su šiuo titulu jam penktą kartą atiteks ir „Pichichi“ trofėjus, skiriamas rezultatyviausiam Ispanijos čempionato žaidėjui.

34 įvarčius šį sezoną „La Liga“ pirmenybėse pelnęs argentinietis šiame sezone kovoje dėl „Auksinio batelio“ įveikė artimiausius konkurentus iš „Premier“ lygos – Mohamedą Salah ir Harry Kane‘ą, kurie atitinkamai pelnė 32 ir 30 įvarčių. Beje, verta pastebėti, jog šį sezoną 34 įvarčius pelnė ir Jonas iš „Benfica“ klubo, tačiau Portugalijos pirmenybės nepatenka tarp penkių stipriausių Europos lygų, kurioms vienas pelnytas įvartis suteikia du taškus kovoje dėl „Auksinio batelio“, tad galutinėje rikiuotėje jis liko vos devintas.

Penktasis „Auksinio batelio“ apdovanojimas – tai naujas šio titulo rekordas. Iki šiol L. Messi visų laikų rikiuotėje pagal šių apdovanojimų skaičių dalijosi lyderio poziciją su Cristiano Ronaldo, kuris, šį sezoną su 26 įvarčiais Ispanijos čempionate, kovoje dėl šio titulo liko aštuntas.

Įdomu, kad „Auksinis batelis“ dešimtus metus iš eilės atiteks Ispanijos čempionate kovojančiam futbolininkui. Tiesa, 2013-2014 metų sezone šį apdovanojimą C. Ronaldo pasidalino su „Premier“ lygoje tuo metu rungtyniavusiu Luisu Suarezu.

Straipsnio įvertinimas: 16 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Neblogai
7 53 05-21 08:04
Kaip atakuojanciam midfielderiui.. )
L3
6 45 05-21 08:02
Pure god
Vaidoshius
17 36 05-21 10:33
Tik Tapinaldo malkai įdomus apdovanojimas. Tik šiaip aišku įspūdingai Messi varo. Teisybės dėlei reikia paminėti, kad tik du iš penkių batelių laimėjo lošdamas atakuojančiu saugu. Dar du laimėjo lošdamas krašto puolėju dešinėje, vieną kaip ir legendinį 2012 centro puolėju, kai netoli 100 įsriegė, ten tai kraupu
Dfg
8 25 05-21 11:47
Messi šio titulo tikrai nusipelnė, geras sezonas, laimėti titulai ir ateina 6 auksinis kamuolis. Su kuo ir sveikinu. Ps Real fanas
ziedas
4 19 05-21 12:49
super zaidejas ,jei kam jis ir nepatinka ,bet zaidejas nr1