Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

L. Messi įvartis nulėmė "Barcos" pergalę debiutinėse Q. Setieno rungtynėse


Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (17)

Benderis
4 4 01-20 08:53
"Turbūt po kokių 3-4 metų pagaliau vėl jaučiau erekciją žiūrint Barcos grajų.." kada nuleidai?
Vaidoshius
18 16 01-20 00:29
Turbūt po kokių 3-4 metų pagaliau vėl jaučiau erekciją žiūrint Barcos grajų Vos pirmas grajus ir viskas pasikeitė KARDINALIAI. Neįtikėtina ant kiek žiauriai don Ernesto vėžys buvo sužlugdęs komandą, Farcos vadovus nulinčiuot reikėtų už jo pasamdymą. Kombinacijos ėjo tokios, kad jau tuos pačius 3-4 metus nebuvo matyti, tiesiog grįžo senoji Barca, beveik viskas vienu lietimu eina. Aišku pasisekė Kikei, kad Kanibalezas atkrito 3-4 mėnesiams, nemanau, kad su jo kelėnais ir paslankumu būtų buvę kažkas panašaus. Messi kaip visad savo stiliuj monstriškai, kokias piridačias dalino, čia yra pyzdiec. Pamatęs Sergėjaus Roberto impotentą startinėje maniau polnyj pyzdiec, bet pasirodo Kikė meistriškai išjungė šitą lavoną iš žaidimo net jam būnant aikštelėje Visiškai negadino atakų, tik smaukėsi savo krašte gynyboje neperžengdamas vidurio linijos kur tokiam impotentui ir priklauso, nerealiai sudėstyta. Rachitičių tik jau (senai aišku) laikas paleisti į merdinčią pensininkų ir atbrosų lygą dasimušimui, skystakiaušis lažybininkas su malonumu priglaus tokį tik nušauti tinkamą arklį Griezmannas taip pat po darbo su ultra impotentu Simeone yra visiškai pamiršęs apie padorų užbaigimą, turės mokytis iš naujo kaip reikia lošti puolime, o ne lošti atraminiu saugu kaip pas Simeone Tas ir krito į akis, kad be Messi dabar komandoje yra vienintelis, kuris moka bent jau geriau negu vidutiniškai smūgiuoti į vartus, nei Fati, nei Griezmannas, nei Perez kažkaip nesugeba normaliai prasmūgiuoti, stumia tą kamuolį. Ir šiaip kas be ko vietoj Fati reikia normalaus žaidėjo, jam dar gerokai per anksti į vyrų futbolą, nesugeba jis dar lošti tokiam lygyje. Dar liko ~10 dienų kažką paimti, didelė rizika, nes skuboti pirkiniai niekada nebūna į gerą, o tuo pačiu Kikė jau pirmam mače davė lošti vaikams ir ne šiaip dasimušinėti, o siekti teigiamo rezultato iš lygiųjų kas irgi yra iš Guardiolos dramblio dydžio pautų serijos. Debiutas sakyčiau ne mažiau negu fantastinis, žiūrėsim kas toliau dėsis
Analitikas
7 24 01-20 00:02
Seniai matyta barcos dominacija, bet atakoje su užbaigimu be Suarez problemų itin daug, Ansu Fati/Perez ne lygis išvis laikas jiem atgal gryžti į Barca B. Neisivaizduoju ką Barca veiktų be Messi, tiesiog stumdytų tą kamuolį ten atgal, nes vienintelis jis sugeba kažką sukurti + smugiuoti bei ištikro įmušti. Griezmann taipogi visiškas nulis(jis geresnis gynėjas nei puolėjas Barcoje jeigu atvirai), o ką kalbėti apie Rakitic/Roberto.. Tikėkimės Dembele sugrįžimo kuo greičiau ir Rakitic + Roberto išspyrimo. Patiko Riqui Puig gerai tikrai užjudėjo tikėkimės ir toliau gaus savo laiko. Busquets Alba Vidal savame stiliuje tiesiog žvėrys. Pique nematomas buvo gal net norėtusi vietoje jo Lenglet pamatyti arba vietoje Umtity. Bet bent jau iš šito matcho viskas juda tinkama linkme.
Kyli&NeyBest
3 12 01-20 00:00
Kamuolio kontrolė ir pasų skaičius parodė kad vintage barca gryzo, o kad ir antra kortele abejotina džiaugiuosi kad duota nes granados kaimiečių sienapjute kai vos kilo pavojus gadino rungtynes.
6 15 01-19 23:59
Įvarčių ne kažką bet žaidimo atžvilgiu mieliau akiai žiūrimas Roberto paduchintas net nejuda iš savo pozicijos toliau negu jam reikia šaunu tik sraigė ką čia veikia tam starte nesuprantu jis toks lėtas kad žiauru, komanda žaidžia greičiau, spaudimą daro iš karto praradę kamuoly. Sendien granados planas vos nebuvo ispylditas messi keturiese dengė pajudėti neleido per kojas sienavo kas. Netingejo jam
6 23 01-19 23:56
Pjovė, pjovė Barcelonos žaidėjus ir pripjovė iki raudonos kortelės. Žaidimas pasikeitęs kardinaliai, trūksta tik užbaigimą tobulint. Pagaliau futbolas tapo vėl įdomus ir gynyba panašu, kad veikia žymiai geriau, vos viena proga per visas varžybas!