Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

L. Messi laukia grįžtančio Neymaro bei tikisi, kad vieną dieną vėl dirbs su P. Guardiola


Lionelis Messi duodamas interviu "Marca" dienraščiui papasakojo apie savo santykius su Neymaru ir pridūrė, kad mielai sutiktų vėl būti treniruojamas Pepo Guardiolos.

Žiniasklaidoje sklinda nemažai kalbų, kad L. Messi ir Neymaras dar atkurs savo bendradarbiavimą aikštėje, mat brazilas sutiktų grįžti į "Barceloną".

Kalbėdamas su "Marca" argentinietis pridūrė, kad Neymaro lauktų su išskėstomis rankomis.

"Manau, kad tai yra sudėtinga", - apie galimą Neymaro sugrąžimą pasisakė L. Messi. - Mes mielai laukiame jo sugrįžtant. Jis mums daug reiškė kaip žaidėjas ir buvo svarbus rūbinėje".

"Mes esame draugai, patyrėme daug puikių akimirkų. Ne visi leido laiką su juo, tačiau mes kartu praleidome tikrai daug laiko. Kaip ir sakiau, įsivaizduoju, kad palikti Paryžių jam bus itin sudėtinga. Sunku net pagalvoti, jog PSG leis jam išvykti", - teigė L. Messi.

Vėliau vienas geriausių planetos futbolininkų pridūrė, kad norėtų vieną dieną vėl dirbti su Pepu Guardiola: "Nors ir tai sudėtinga, tačiau aš mielai sutikčiau vėl dirbti su Pepu.

Jis yra vienas geriausių trenerių pasaulyje. Dėl šios priežasties mielai pamatyčiau jį čia sugrįžtantį, tačiau ir šioje situacijoje tai atrodo labai sudėtinga."

Straipsnio įvertinimas: 14 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (32)

6 29 12-28 15:26
Kad ir be Neymaro gerai eina,o su treneriu butu smagu kad gristu.
0 3 12-28 22:48
Nu su laiku pamatysim.
5 1 12-29 01:59
Neduokit komentuot tiem kas nesupranta futbolo...as tik viena komentara perskaiciau...pasivadinusio kondon ir daugiau neskaiciau...negadinu nerve po svenciu
MettaworIdpeace
34 17 12-28 18:52
Neabejoju, kad jis tikisi ir griztanciu Xavi ir Iniestos, tokiu paciu jaunu ir geru, kokie jam sunese tiek komandinius, tiek asmeninius apdovanojimus.