• Kauno "Stumbrą"
  • "Panevėžį"
  • "Palangą"
  • A lygos čempionatu nesidomiu

L. Messi magija: "Barca" sutriuškino "Levante", o argentinietis prisidėjo prie visų penkių įvarčių

Sekmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos priešpaskutinės 16-ojo turo rungtynės.

Už praeitų metų nesėkmę, atėmusią iš "Barcos" auksinę "La Liga" taurę, Valensijos "Levante" komandai buvo atkeršyta su kaupu. Sunkiai rungtynes pradėję, bet vėliau savo žaidimą pajutę katalonai šventė triuškinančią pergalę rezultatu 5:0.

Nugalėtojus į pergalę vedė prie visų penkių įvarčių prisidėjęs Lionelis Messi.

35-ąją minutę po nuostabaus argentiniečio perdavimo pasižymėjo Luisas Suarezas. Kėlinio pabaigoje po puikaus reido savo įvartį pasiekė ir L. Messi.

Antrajame kėlinyje atakuojantis saugas savo apsukų nemažino – 47-ąją minutę pasižymėjo po firminio Jordi Albos perdavimo, o įspūdingą pasirodymą užbaigė 60-ąją minutę įmušęs trečiąjį savo įvartį.

Galutinį tašką pačioje susitikime pabaigoje, kai "Levante" jau žaidė dešimtyje, padėjo prie greitos atakos prisijungęs Gerardas Pique. Gynėjas pasižymėjo sulaukęs perdavimo iš to pačio L. Messi.

"Barcelona" vėl atsiplėšė nuo antros pozicijomis trimis taškais. "Levante" komanda po nesėkmės krenta į aštuntąją poziciją.

L. Messi po "hat-tricko" stipriai pagerino savo lyderestę rezultatyviausių žaidėjų sąraše – jis įmušė jau 14 įvarčių. Nuo jo trimis tiksliais smūgiais atsilieka Luisas Suarezas ir Christianas Stuani.

"Levante" 0 - 5 "Barcelona"
35' [0 - 1] L. Suarez
43' [0 - 2] L. Messi
47' [0 - 3] L. Messi
60' [0 - 4] L. Messi
88' [0 - 5] G. Pique
77' E. Cabaco ("Levante") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (29) Seniausi (29) Geriausi (29) Anoniminiai (20)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

cmp
cmp
8 81 12-16 23:49
Pele , Maradona ar Messi... Not even close.. Is tikruju , not even close! 100 metu iki musu nebuvo tokio , gali but , kad dar 100 po musu nebus... Pasiseke visiem futbolo fanam , kad ispuole galimybe dabartiniu metu ziuret geriausia visu laiku futbolo zaideja. No comments..
Vaidoshius
11 43 12-16 23:40
Puikus kerštas Levantei už praėjusių metų pažeminimą ir "neįveikiamųjų" vardo atėmimą Messi eilinė diena ofise, bet Valverdes impotentas pastarąsias kelias rungtynes kaip naujas žmogus, geras presingas, jokio atsimušinėjimo prieš ant popieriaus gerokai silpnesnes komandas ir noras damušti priešininką pajautus kraują. Įdomu ar čia tik laikina bomba ar Valverde išsigando, kad naujo kontrakto negaus ir pradėjo biški keisti impotentišką mąstymą
cmp
cmp
12 36 12-17 00:07
Forza Juve CR7:
tigi visi vienodi golai jo nereiksmingi, kai silpna komanda ispanijoj atsilieka ji bando islygint gola ir imasi puolimo o barsos piranijos tuo pasinaudoja ir prikala dar puokste pigiu golu, nebesvaikit isvis bevertis nevertas pagarbos tas messis kad sitokiu budu sau statistikas darosi... fuj koks bjaurus zaidejas, kaip pele koks, tas irgi ten 10-0 laimedavodaug macuir prikaldavo po 5 golus i visokiu zemolygioklubu vartus, prisiskaiciavo statistikos anas isvis 1300 golu kuriu puse buvo net neoficialiu rungtyniu irnet kaip armijoj tarnaudamaas lose... dirbtiniai statistiku gamintojai... jiem iki c.ronaldo toli toli, pas ana bankes primusamos svarbiausiose macuose. kaip galite toki kaip messi herojum laikyt uz sitoki elgesi ir sitokiu budu sau statistika gaminanti :)
Nu zmogau viskam yra ribos... Baik juokint pasauli. Is Ronaldo nera nieko , ko nebuvo anksciau. Top klases puolejas ir tiek. 0 aikstes matymo , 0 driblingo , 0 assistu , 0 free kick'u. Del Piero , Van Persie , D.Drogba , Ronaldo ( brazilas ) , Trezegue , T.Henry , Etoo ir begale kitu.. Ka su kamuoliu gali Messi - niekas negalejo ir negali , net Ronaldinho. Ir nesvarbu kam jis prispardo , ka jis laimi. Reikia ziureti , ka jis su tuo sviediniu daro , o daro tai , ko toks Ronaldo net slapiuose sapnuose nesapnuoja. Ir baisiausia yra tai , kad asmenini baliono apdovanojima pakeite i geriausios komandos populiariausio zaidejo apdovanojima yra vienintelis dalykas , del ko Messi neturi 10+ kamuoliu.
7 27 12-16 23:52
tai ka pavyduoliai levante lieva vadinat? paziurekit kaip ji si sezona kapojas tai uzdusit
11 31 12-16 23:52
Messis yra Messis, kuris štampuoja po du tris įvarčius Primeroje ir už jos ribų. O ką gali pasiūlyt Kristina? Kreivus nebent free-kikud ir ridenamus tapinus Linksmai o Juve, esi hijo de puta, impotente Matos, gyvenime nelabai pasisekė