Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

L. Messi: "Mano tikslas yra nesustoti ties tuo, ką jau esu pasiekęs"


2018-11-27 11:55:42 Lionel Andres Messi FC Barcelona

"Barcelona" klubo žvaigždė Lionelis Messi tvirtina, kad skambios pergalės praeityje jo nė kiek nestabto nuo tolimesnių karjeros tikslų.

L. Messi su Katalonijos ekipa per savo karjerą jau yra laimėjęs absoliučiai viską ir dar po kelis kartus. L. Messi taip pat yra susišlavęs kone visus individualius apdovanojimus, tačiau tai jo nė kiek nestabdo.

"Mano pagrindinis tikslas yra toliau augti ir nebūti patenkintas tuo, ką jau pasiekiau bei laimėjau", - "Adidas" renginyje sakė vienas geriausių visų laikų futbolininkų.

"Aš noriu būti geresnis su kiekviena nauja diena, užsibrėžti naujų tikslų ir laimėti dar daugiau trofėjų. Aš save regiu, kaip labai konkurencingą žaidėją. Visada noriu laimėti viską. Pralaimėti nemėgstu absoliučiai niekur", - kalbėjo argentinietis.

Paklaustas apie savo naujas žaidimo funkcijas aikštėje, L. Messi atsakė: "Aš matau save kaip žaidėją, kuris kontroliuoja rungtynes. Man yra svarbu būti su kamuoliu ir kurti žaidimą. Nebematau savęs tik kaip įvarčius pelnančio žaidėjo."

Nepaisant to, kad L. Messi yra pakeitęs savo poziciją, jis šį sezoną vis tiek yra rezultatyviausias žaidėjas Europoje – įmušti 14 įvarčių.

Straipsnio įvertinimas: 13 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (15)

Vaidoshius
17 42 11-27 13:09
Nesuprantu iš kur dar atsiranda tokių kvailių, kurie rimtai žiūri į EF šiukšlių vemalus Jie net patys netiki ką kliedi, bet prigauna durnelių, kurie tiki, kad jie iš tikri taip galvoja Blia, ko tik bepaklausia futbolo pasaulyje, ar tai treneriai, ar žaidėjai, ar legendos, absoliutus nulis Tapinaldo inkarą vadina geriausiu, visi tik Messi totaliai vienbalsiai, net konkurencijos nėra. Net ir esami/buvę Penaldo malkos komandos draugai Messi vadina geriausiu istorijoje, bet šiukšlės vistiek savo vemia ir kas baisiausia kaip minėjau, kad dar atsiranda tokių, kurie rimtai žiūri į tuos vemalus Turi būti absoliutus *** , kad prieštarauti visam futbolo pasauliui, bet iš nevilties dar ne tiek turbūt gali padaryti Jei į temą, tai kaip ir minėjo Pedalo mazgotės komandos draugai Messi yra geriausias istorijoje, sunku net žodžiais apibūdint, tokio nebuvo ir neaišku ar kada bus bent jau arti jo lygio, futbolo supratimo ir tuo pačiu asmenybės. 31 metai, o jis vis dar gerina savo įgūdžius ir nesustoja tobulėti, tai yra fenomenalu. Tapinaldo malka savo ruožtu jau nuo 26-27 metų visiškai degraduoja, baudos smūgiai tapo tragiškiausi per visą futbolo istoriją, driblingas šiek tiek geresnis už Croucho, pasai visiškai gėdingi ko pasekoje jau 5-6 metai jo arsenale tikslūs pasai liko tik pasai atgal, užbaigimas žemiau tragiško, daužo savo paties antirekordus po antirekordo ir viską atperka tik kiekybe, kai visa komanda priversta vergauti vienam žmogui/IG Dievui ko pasekoje Madref šiukšlės išgyveno didžiausią titulų sausrą per klubo istoriją. Žodžiu, jau nuo 26-27 metų tragiškas įgūdžių degradavimas net nesusijęs su natūraliu fizinių savybių prastėjimu, meistriškumo kaip sakant nepragersi Visos legendos savo įgūdžius turi visą gyvenimą, tik dėl fizinių savybių nebepatempia aukščiausio lygio intensyvumo ir net įgūdžiai nepadeda konkuruoti su jaunais eržilais O Pedalo iškrypusi šlykštynė degraduoja jau eilę metų. O kas baisiausia, kad visą komandos vergovę jam arogantiška šiukšlė užsirašo į savo nuopelnus, bet kai reikia prisiimti atsakomybę savaime suprantama slepiasi už komandos draugų nugarų ir bado į juos pirštais
Gnomo kekse
2 8 11-27 17:04
Ziauriausia yra tai, kad sitie Ronaldo bukaprociai siknalaiziai net nebegali mesti argumento, kad Ronaldo statistika geresne uz Messi, nes Messi ir bankiu daugiau musa ir assistu daugiau gauna. Bet kai viena is penkiasdesimt smugiu nuo 30m pataiko tai matai jau geriausias, o kad Messi vos ne kas 5 rungtynes, o kartais ir dazniau, free-kicka iskraidina tai visiskai akli.
MettaworIdpeace
20 3 11-27 12:15
Na Argentinos zmones manau noretu, kad mesis sustotu. Nes jau uztektinai sugriove sios futbolo galiunes rinktines. Turiu soda Argentinoj, tai savaitgali buvau nulekes, zmones negali atsidziaugt dabartine rinktine ir ju demonstruojamu zaidimu. Tik gyvena su baime, kad viena diena destruktorius sugalvos grizti....