Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. Messi: "Nežinau, ar klubas padarė viską, jog Neymaras grįžtų į "Barcą"


"Barcelona" komandos žvaigždė Lionelis Messi šią vasarą su malonumu būtų priėmęs Neymarą.

Išskirtinį interviu "Sport" leidiniui davęs argentinietis teigė, kad tikėjosi sulaukti sugrįžtančio Neymaro, nors ir suprato, kad sandoris nėra paprastai įgyvendinamas.

"Man būtų patikę pamatyti sugrįžtantį Neymarą", – teigė futbolininkas. – Tikrai nežinau, ar klubas padarė viską, jog jis grįžtu, tačiau taip pat suprantu, kad derybos su PSG nėra lengvos".

"Nejaučiu nusivylimo dėl to. Manau, kad mes turime nuostabią sudėtį ir, net neturėdami tokio žaidėjo kaip Neymaro, galime kovoti dėl visų trofėjų.

Kas liečia sportinį principą, Neymaras yra vienas geriausių žaidėjų pasaulyje. Neabejoju, kad su jo turimais rėmėjais ir teisėmis klubas taip pat būtų padėjęs žingsnį į priekį", – tęsė L. Messi.

Paklaustas, ar pranešimai apie tai, kad komandos rūbinė iš tikrųjų kūrė spaudimą klubo vadovybei ir reikalavo užbaigti sandorį dėl brazilo įsigijimo, L. Messi atsakė: "Klubas klausė mūsų nuomonės, tačiau mes niekada neprašėme, jog jis būtų nupirktas. Aš tikrai nekontroliuoju tokių dalykų."

Nemažai kalbų pastaruoju metu sukėlė ir pačio argentiniečio situacija "Barcelona" klube. Kaip teigia pats futbolininkas, jis kol kas nesuka galvos dėl savo ateities.

"Barselona yra mano namai ir aš jų nenoriu palikti. Tačiau aš taip pat noriu laimėti", – tituliniame "Sport" viršelyje cituojamas L. Messi.

Straipsnio įvertinimas: 11 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (14)

Koma
 Koma
1 25 09-12 12:06
Verkia futbolas tokio dalbajobo,kaip forza juventus, stebimas...
0 8 09-12 16:02
Vėl jūs *** , prie ko šitam straipsnį Ronaldo? Stumet ,o kai atvaro į Lietuvą kas nespėjo bilietų prisigriept , tai nuo kalnų žiurėjote .Mane tai biesi toki dalbaj.... Kurie visur kiša tai Messi ,tai Ronaldo ,kur straipsnis visai ne apie juos
4 4 09-12 12:24
Koma:
Verkia futbolas tokio dalbajobo,kaip forza juventus, stebimas...
Gaila nera cia kaip fb emoji zvengo, kad pazymet taip toki gera komentara
8 4 09-12 12:33
Forza *** vel loja loja poto sezono gale vel verksi Kai cristute nieko nelaimes apart a lyga;DD
7 2 09-12 13:10
Nu ziuriu tik cristutes fanai visi pederiu.gos yra;DD