• Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

L. Messi vėl rodė savo magiją, o "Barcelona" grįžo į pergalių kelią

"Camp Nou" stadione šeštadienį vakare buvo sužaistos penktosios Ispanijos "La Liga" pirmenybių 13-ojo turo rungtynės.

"Barcelona" po praėjusiame ture patirto pralaimėjimo bandė atsitiesti prieš Vigo "Celtą". Lionelio Messi šou pažymėtoje dvikovoje "Celta" buvo bejėgė – katalonai triumfavo rezultatu 4:1.

Vigo "Celta" su nauju treneriu priešakyje susitikimą pradėjo gyvybingai, tačiau 23-ąją minutę buvo nubausta po savo klaidos – baudos aikštelėje ranka sužaidė vienas iš gynėjų. Lionelis Messi nuo 11 metrų žymos smūgiavo tiksliai ir išvedė šeimininkus į priekį.

Visgi 42-ąją minutę puikiu baudos smūgiu rezultatą išlygino "Celta" gynėjas Lucas Olaza.

Ilgai svečiai iš Vigo tokiu rezultatu nepasidžiaugė – prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą tokiu pačiu baudos smūgiu atsakė "Barcelona" žvaigždė L. Messi.

Antrajame kėlinyje argentinietis vėl sulaukė progos atlikti baudos smūgį iš kone identiškos situacijos. "Celta" vartininkas pasigailėjimo iš L. Messi nesulaukė – puolėjas vėl kone tokiu pačiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Tris įvarčius pelnęs L. Messi pakartojo Cristiano Ronaldo užfiksuotą "hat-trickų" rekordą "La Liga" pirmenybese – 34.

Galutinį tašką pačioje rungtynių pabaigoje užtvirtino Sergio Busquetsas, o "Barcelona" šventė pergalę, po kurios vėl grįžo į turnyrinės lentelės viršūnę.

"Celta" su 9 taškais lieka 18-oje pozicijoje.

"Barcelona" 4 - 1 "Celta"
23' [1 - 0] L. Messi (11 m. baudinys)
42' [1 - 1] L. Olaza
45+1' [2 - 1] L. Messi
48' [3 - 1] L. Messi
85' [4 - 1] S. Busquets

Straipsnio įvertinimas: 6 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (55)

Analitikas
5 44 11-09 23:55
Messi genialumas jau nestebina.. Dar norisi paminėti Busquets kuris po keitimo labai gražiai žiūrėjosi net ir įvartį pelnė