L. Spalvio įvartis išplėšė jo klubui lygiąsias (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijos „2.Bundesliga“ pirmenybėse įvartį pelnė Lietuvos rinktinės puolėjas Lukas Spalvis.

Lietuvio tikslus smūgis leido jo komandai 1:1 pabaigti mačą su „St. Pauli“ komanda.

L. Spalvis į aikštę žengė 65-ąją minutę, kai rezultatas buvo 0:0, tačiau netrukus šeimininkų situacija gerokai komplikavosi: jų ekipos gynėjas užsidirbo raudoną kortelę ir į „Kaiserslautern“ vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavo Azizas Bouhaddouzas. Visgi, 84-ąją minutę ilgametis „Bundesliga“ žaidėjas Halilas Altintopas nusprendė greitai įžaisti kamuolį po pražangos netoli varžovų vartų ir atidavė jį į baudos aikštelę įsiveržusiam L. Spalviui, kuris tiksliu smūgiu išlygino rezultatą ir leido savo klubui iškovoti tašką.

Tai buvo penktasis L. Spalvio tikslus smūgis šiame sezone. Visgi, lietuvio atstovaujama komanda su 25 taškais ir toliau išlieka paskutinėje vietoje antroje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje.