L. Spalvis įmušė ir Danijos čempionams (VIDEO)

Po žiemos pertraukos į kovą sugrįžus Danijos pirmenybėms, jau pirmose rungtynėse apie save vėl priminė rezultatyviausias lygos žaidėjas - Lukas Spalvis.

Pirmadienį Danijos pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 19 turo rungtynės, kuriose susitiko šalies čempionė „Midtjylland“ ir antrą vietą šalies čempionate užimanti „Aalborg“ ekipa, kuriai atstovauja Spalvis.

Rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs lietuvis smūgiu galva pasižymėjo 54 rungtynių minutę, išlygindamas rezultatą 1:1. Tai buvo jau penkioliktasis puolėjo įvartis šio sezono „Superliga“ pirmenybėse. Susitikimą Spalvis baigė 77 minutę, kai jo vietą aikštėje užėmė Christianas Bassogogas.

Rungtynės baigėsi 1:1, o po jų „Aalborg“ išliko antroje turnyro lentelės pozicijoje, nuo pirmaujančios „FC Copenhagen“ atsilikdama trimis taškais. Jau 15 įvarčių pelnęs Spalvis rezultatyviausių žaidėjų sąraše artimiausius konkurentus lenkia penkiais tiksliais smūgiais.

Priminsime, jog šis sezonas Spalviui Danijoje bus paskutinis, o vasarą lietuvis kelsis į Lisabonos „Sporting“ ekipą.