Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. Spalvis tapo pilnaverčiu į trečią Vokietijos lygą krentančio klubo nariu


2018-05-08 21:16:57 FC Kaiserslautern

Lukas Spalvis Lisabonos „Sporting“ klubą palieka taip jame ir nesužaidęs nė vieno oficialaus mačo – šiandien pranešta, jog jis tapo pilnaverčiu „Kaiserslautern“ nariu.

Į šį Vokietijos klubą Lietuvos rinktinės narys atvyko praėjusią vasarą nuomos pagrindais, o dabar buvo priimtas sprendimas žaidėjui atsisveikinti su buvusia komanda bei su šiuo klubu pasirašyti sutartį iki 2022 metų vasaros. Pabrėžiama, jog Portugalijos klubui vokiečiai išpirkos nemokės – transferas atliktas be jokio perėjimo mokesčio.

„Aš jaučiuosi labai maloniai su savo jauna šeima „Kaiserslautern“ klube  ir mėgaujuosi čia žaisdamas futbolą. Nesu tas vyrukas, kuris lengvai pasiduotų sunkiose situacijose, tad nusprendžiau likti ir padaryti viską, kad kitą sezoną trečioje lygoje įgyvendintume visus savo tikslus“, - po sutarties pasirašymo kalbėjo lietuvis.

Sutarties pasirašymu džiaugėsi ne tik puolėjas, tačiau ir pati „Kaiserslautern“ komanda.

„Pasirašę sutartį su Luku mes turėsime puolėją, kuris jau yra įrodęs savo sugebėjimus antroje lygoje. Mes tikime, jog jis ateinančiais metais ir toliau tobulės žaisdamas mūsų klube. Būtent todėl mes sunkiai dirbome, kad galėtume išlaikyti jį savo gretose ateinantiems keliems metams“, - teigė Vokietijos klubo sporto direktorius Borisas Notzonas.

Po sunkios traumos atsigavęs L. Spalvis šį sezoną „2.Bundesliga“ pirmenybėse per 24 mačus pelnė 5 įvarčius. Dar kartą jis pasižymėjo Vokietijos taurėje, kur pasiuntė įvartį į aukščiausios lygos „Stuttgart“ vartus.

Visgi, pačiai Vokietijos komandai sezonas buvo itin nesėkmingas – ji antroje Vokietijos lygoje liko paskutinė ir kitais metais varžysis jau tik trečiame pagal pajėgumą šalies divizione.

Straipsnio įvertinimas: 0 7

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
DeividaCFCs
5 72 05-08 21:44
O atrodė, kad va gal pagaliau turėsim bent vieną lietuvį aukščiausiame lygyje, tačiau grįžtam į realybę, o realybė yra tokia, kad Lietuvos futbolas tiesiog pūna milžinišku greičiu ir toliau. Aišku galima sakyti, kad čia su Spalviu tiesiog nepasisekė, nes tos nelemtos traumos, bet kas žino jo gyvenimo būdą ir kaip jis mėgdavo po klubus trankytis, tai nieko keisto, kad karjera žemyn, o ne aukštyn. Ir čia manau viena didžiausių Lietuvos futbolininkų problemų, nes jau ne vienas tas talentas buvo, bet galiausiai sugrįžta į A lygą arba išvis baigia karjerą.
Stankevicius
5 50 05-08 21:27
Lukai varom gert
pize
6 46 05-08 21:27
eina nx, paskutrine lietuvos fules viltis
Jajaja
6 36 05-08 22:23
Geriau zaist trecios lygos vokieciu klube nei Auksciausio diviziono stipriausioje komandoje Lietuvoje.
Expery
3 20 05-08 22:52
Kaip sake kolega pries tai, kad turbut gyvenimo budas zlugdo musu zaidejus nes nera prodesionalumo.... ne vienas jau taip sudege, pakolkas labai profesionaliai atrodo Adamonis kuris visai padoriai stovi vartuose, matosi vaikis seria b nemiega ant lauru , netusina ,negrizta i lietuva ir nesitranko per visokius vakarelius o eina link savo tikslo.