Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L. van Gaalas: "Solskjaeras, kaip ir Mourinho, žaidžia "autobuso" taktika paremtą futbolą"


Louisas van Gaalas atvirame interviu su BBC pripažino, kad "Manchester United" prie Ole Gunnaro Solskjaero nežaidžia gražesnio futbolo – jis, kaip ir Jose Mourinho, propaguoja gynybinį futbolą.

Norvegų futbolo specialistas "Man Utd" klube J. Mourinho pakeitė gruodžio viduryje. Solskjaerui jau pavyko pasiekti kelias įspūdingas pergales – jis iš Čempionų lygos eliminavo PSG, o Anglijoje grįžo į kovą dėl didžiojo ketverto.

Nepaisant to, L. van Gaalas nėra susižavėjęs Solskjaero darbu "Man Utd" klube. Pasak olando, jis žaidžia tokį patį futbolą, kaip ir J. Mourinho.

"Treneris, kuris atėjo į komandą po manęs (Mourinho – red.), pakeitė žaidimą į "autobuso parkavimo" taktiką, pagrįsta kontratakomis", – BBC sakė L. van Gaalas.

"Dabar yra kitas treneris, kuris taip pat naudoja "autobuso" taktiką ir žaidžia kontratakomis. Pagrindinis skirtumas tarp Mourinho ir Solskjaero yra tas, kad Ole laimi rungtynes.

Aš nesu klube, tačiau, apart atmosferos pasikeitimo, daugiau pokyčių nematau. Būtina paminėti tai, kad Solskjaeras pakeitė Pogba poziciją, kurioje jis atlieka daug svarbesnį vaidmenį", – tęsė L. van Gaalas.

Garsusis futbolo specialistas mano, kad šis "Manchester United" komandos žaidimas nė iš toli nėra panašus į tą, kuris buvo prie Fergusono.

"Jie žaidžia gynybinį futbolą, kuris yra paremtas kontratakomis. Jeigu jums toks futbolas patinka, jis ir patiks. Jūs galite sakyti, kad šis futbolas jus intriguoja labiau nei mano nuobodžios atakos, viskas yra gerai su tuo, bet mano nuomonė yra kitokia", – pridūrė L. van Gaalas.

Straipsnio įvertinimas: 6 12
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (5)

Asirgitawe
4 51 03-27 11:04
Užtenka pažiūrėti, kad Pogba gavo daugiau laisvės ir puolimas kitaip juda. Ir reik nepamiršt, kad United gana stipriai kamuoja traumos. Tad sakyčiau Ole spaudžia maximumą iš turimų žaidėjų.
Gaucho
2 40 03-27 10:53
Vis gi koki futbola bepropguosi, atmosferos cia labiausiai reikejo. Niekas nebekalba apie isejimus, niekas nepaliktas uz borto visi zaidzia pilnu hodu
7 26 03-27 11:02
Tu b l nei autobusinio futbolo nemoki propaguot...
1 9 03-27 15:35
Jei kalbi apie varzybas su TOP klubais,ypac PSG,tai taip. Bet paziurejus EPL kaip zaidzia komanda,ner ka lygint su Jose’s komanda. Tikrai nera,kaip diena ir naktis skirias. O su visa pagarva LvG,jau nuo manchesterio laiku matosi,kad seniukui nulekes bliudas.
3 7 03-27 12:42
Tai cia ir arkliui aisku kad per menesi nepadarysi kazkokiu stebuklu. Siuo metu komanda yra taip suformuota ir turi stengtis ispaust is to maksimuma, kaip matome Ole siuo metu tai daro kuo puikiausiai. Manau vasaros transferiu metu bus paimta pora nauju zaideju ir pora atsisakyta ir bus ok