La Liga: "Barca" sutriuškino "Zaragozą" © Eurofootball.lt
Vakar vykusiose vienintelėse La Ligos ketvirtojo turo rungtynėse "%c00006" namie sutriuškino "%c00108" komandą rezultatu 4-1. Du įvarčius katalonams įmušė klubo naujokas Samuelis Eto`o.

"%c00006" 4 - 1 "%c00108"
14' [0 - 1] %p01401
25' [1 - 1] %p00825
46' [2 - 1] Samuel Etoo Fils
67' [3 - 1] %p00208
79' [4 - 1] %p00253

Rungtynės šeimininkams prasidėjo nesėkmingai. 14-ąją minutę kamuolį praradę "Barcos" žaidėjai nespėjo paskui Davidą Villą ir šis iš 18 metrų pasiuntė kamuolį į tinklą. Po daugiau nei dešimties minučių kamerūnietis Samuelis Eto`o susitvarkė su keliais gynėjais ir stipriu smūgiu iš 16 metrų rezultatą išlygino. Tai buvo išties puikus smūgis. Pirmajame kėlinyje rezultatas nebepasikeitė.

Antrojo kėlinio pradžioje S.Eto`o pasižymėjo antrą kartą. Po perdavimo iš dešiniojo atakos krašto šiam puolėjui teliko kyštelti koją ir kamuolys įskriejo į tinklą.

Sužaidus daugiau nei valandą krito ir trečiasis įvartis - Xavi iš dvidešimties metrų fantastišku smūgiu nuo skersinio įtvirtino kataloniečių persvarą.

Visos "Zaragozos" viltys išplėšti bent lygiąsias sunaikino Giovannis van Bronckhorstas. Jis po Ronaldinho perdavimo iššoko vienas prieš vartininką ir be didesnių problemų įmušė ketvirtą įvartį.

Po šios pergalės kataloniečiai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją, kurią dalinasi su čempionų titulą ginančia "%c00004" komanda.