"La Liga": "Real" startavo pergalingai, "Sevilla" gretose "hat-tricką" įmušė A. Silva (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos dar trejos naujojo sezono rungtynės.

Pergalingai čempionatą pradėjo savaitės viduryje pralaimėjimą Supertaurėje patyrusi Madrido "Real" ekipa. Juleno Lopetegui auklėtiniai namuose užtikrintai rezultatu 2:0 susitvarkė su Madrido "Getafe".

Pirmajame kėlinyje šeimininkus smūgiu galva išvedė Dani Carvajalis, o pergalę 51-ąją minutę užtvirtino Garethas Bale'as.

Kitose rungtynėse triuškinančia pergale pirmenybes pradėjo "Žalgirio" skriaudikė "Sevilla". Andalūzus į pergalę vedė Ispanijoje debiutavęs puolėjas Andre Silva - iš "Milan" pasiskolintas portugalas savo debiutinėse rungtynėse įmušė "hat-tricką".

Dar vieną įvartį pridėjo Franco Vazquezas, o "Sevilla" džiaugėsi pergale rezultatu 4:1 prieš "Rayo Vallecano".

Dar kitoje akistatoje pergalę rezultatu 1:2 prieš "Eibar" pasiekė lygoje debiutavusi "Huesca". Ši komandai apskritai pirmą kartą per savo klubo istoriją pateko į aukšiausią divizioną.

"Real Madrid" 2 - 0 "Getafe"
20' [1 - 0] D. Carvajal
51' [2 - 0] G. Bale

"Rayo Vallecano" 1 - 4 "Sevilla"
15' [0 - 1] F. Vazquez
31' [0 - 2] A. Silva
45' [0 - 3] A. Silva
79' [0 - 4] A. Silva
85' [1 - 4] A. Embarba

"Eibar" 1 - 2 "Huesca"
5' [0 - 1] A. Gallar
40' [0 - 2] A. Gallar
69' [1 - 2] G. Escalante