La Liga: "Valencia" futbolo šou La Korunijoje © Eurofootball.lt
Šiandien, trečiadienį, buvo žaidžiami Ispanijos aukščiausiosios lygos ("La Liga") ketvirtojo turo susitikimai. Didžiausiu netikėtumu tapo triuškinanti čempionų titulą ginančios "Valencia" pergalė La Korunijoje prieš vietos "Deportivo". Kitas kiek netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas Valensijoje, kur vietos "Levante" sugebėjo 1-0 palaužti vieną iš stipriausių Ispanijos klubų Madrido "Atletico".

La Korunijos "%c00089" 1 - 5 "%c00004"
16' [0 - 1] %p00143
35' [0 - 2] %p01430
43' [0 - 3] %p00180
44' [0 - 4] %p00187
50' [0 - 5] %p00185
63' [1 - 5] %p00905

Rungtynės La Korunijos "El Riazor" stadione buvo permainingos iki 16-os minutės, kai be dviejų traumuotų savo žvaigždžių - gynėjo Ayalos ir saugo Aimaro - žaidusios "Valencia" naujokui italui Bernardui Corradi beliko nukreipti Marco di Vaio skersuotą kamuolį į vartus. Nors po to šeimininkai dar bandė priešintis, 35-ą minutę prasidėjo įvarčių lavina į "Deportivo" vartus: antrąjį rungtynių įvartį po puikaus Rufetes perdavimo iš dešiniojo krašto kulnu įmušė Marcas di Vaio, kuriam tai buvo ketvirtas įvartis per tiek pat rungtynių. Po aštuonių minučių rezultatas tapo 3-0. "Valencia" lyderis Vicente įmušė įvartį, kurį galima vadinti jo vizitine kortele - individualus reidas į baudos aikštelę ir stiprūs smūgis į tolimąjį vartų kampą nepaisant greta stovinčių gynėjų. Dar po minutės rezultatas tapo 4-0 - įvartį po Barajos perdavimo parklupdęs vartininką įmušė Rufete.

Per pertrauką "Deportivo" treneris Javieras Irureta atliko keletą taktinių keitimų, kurie šiek tiek pakeitė vaizdą aikštėje - šeimininkų atakos tapo aštresnės. Tačiau antrajame kėlinyje sužaidus vos penkias minutes šeimininkų viltis ką nors pasiekti šiose rungtynėse atėmė "Valencia" kapitonas Rubenas Baraja, kamuolį į vartus nukreipęs po di Vaio perdavimo nuo galinės linijos. 63-ią minutę "Deportivo" pavyko įmušti paguodos įvartį - Walteris Pandianis stovėdamas tarp dviejų gynėjų sugebėjo susistabdyti komandos draugo skersuotą kamuolį ir pasiuntė jį į vartus.

Vakar Madrido "%c00003" namie rezultatu 1-0 palaužė Pamplonos "%c00018" vienuolikę. Vienintelį rungtynių įvartį 61-ą minutę įmušė anglas Davidas Beckhamas. Rytoj bus žaidžiamas paskutinis ketvirtojo turo susitikimas, kuriame "%c00006" namie priims "%c00108" vienuolikę.

Kiti trečiadienio rezultatai:

"%c00095" 0 - 0 "%c00021"

"%c00212" 1 - 0 Barselonos "%c00102"
11' [1 - 0] Francisco Gallardo

Valensijos "%c00197" 1 - 0 Madrido "%c00017"
21' [1 - 0] Alberto Rivera (11m.)

"%c00106" 4 - 1 "%c00205"
4' [1 - 0] Miguel Angel
9' [2 - 0] Paulo Cesar Wanchope
17' [3 - 0] Marcio Amoroso
68' [3 - 1] Juan Ochoa
90' [4 - 1] Jose Juan Luque

41' Patricio Graff ("Numancia") pašalintas iš aikštės

Sevilijos "%c00097" 2 - 1 "%c00039"
37' [1 - 0] Juanito
38' [1 - 1] Ismael Urzaiz
57' [2 - 1] Fernando

San Sebastiano "%c00091" 0 - 1 "%c00005"
42' [0 - 1] Mario Ignacio Regueiro

45' Pierini ("Santander") pašalintas iš aikštės

"%c00086" 0 - 0 "%c00107"