"La Liga": "Valencia" nesėkme pasinaudojęs "Atletico" kyla į antrąją poziciją

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos trejos 16-ojo turo rungtynės.

Puikiai sezoną pradėjusi "Valencia" atleido greičio pedalą ir susiduria su sunkumais. "Šikšnosparniai" išvykoje gavo pamokų nuo "Eibar" - nusileido rezultatu 1-2.

57-ąją minutę Santi Mina buvo išlyginęs rezultatą, tačiau "Eibar" 87-ąją minutę pasiekė antrąjį įvartį ir įsirašė pergalę į savo sąskaitą.

Šia "Valencia" ekipos nesėkme spėjo pasinaudoti Diego Simeone treniruojamas Madrido "Atletico". "Rojiblancos" rezultatu 1-0 palaužė "Alaves" ir pakilo į antrąją poziciją.

Pergalingą įvartį "Atletico" gretose pasiekė Fernando Torresas, pasižymėjęs 74-ąją minutę.

"Atletico" po pergalės prie "Barcos" bent laikinam priartėjo iki trijų taškų, o "Valencia", nukritusi į trečiąją vietą, nuo lyderių toliau atsilieka 5 taškais.

Likęs susitikimas tarp Bilbao "Athletic" ir San Sebastiano "Real Sociedad" baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Atletico" 1 - 0 "Alaves"
74' [1 - 0] F. Torres

"Eibar" 2 - 1 "Valencia"
49' [1 - 0] T. Inui
57' [1 - 1] S. Mina
87' [2 - 1] J. Jordan

"Athletic Bilbao" 0 - 0 "Real Sociedad"