"Lazio" antrajame kėlinyje sudaužė "Benevento", "Inter" sutriuškino "Hellas", "Napoli" prarado taškus (VIDEO)

„Serie A“ čempionatas pagaliau sugrįžo, o jame netruko įspūdingų rezultatų.

„Lazio“ ekipa antrajame kėlinyje tiesiog sudaužė „Benevento“ ekipą ir iškovojo pergalę 6:2 (1:1).

„Benevento“ nuo 7-osios minutės žaidė mažumoje, kadangi Christianas Puggioni gavo raudoną kortelę.

Jau 19-ąją minutę Ciro Immobile išvedė „Lazio“ į priekį, tačiau Danilo Cataldi po 4 minučių rezultatą išlygino.

Po pertraukos po Guilherme‘o Marqueso įvarčio „Benevento“ buvo ir įsiveržusi į priekį, tačiau „Lazio“ tada pradėjo smagintis.

Felipe Caicedo 60-ąją minutę išlygino rezultatą, 66-ąją Stefanas de Vrij išvedė „Lazio“ į priekį, o po dviejų minučių tas pats C. Immobile padvigubino „Lazio“ persvarą.

83-ąją minutę Lucas Leiva sudavė dar vieną smūgį, o per pridėtą teisėjo 11 m baudinį realizavo Luisas Alberto.

Tuo metu Milano „Inter“ ekipa nesunkiai 3:0 (2:0) susitvarkė su „Hellas“.

Jau pirmąją minutę Mauro Icardi išvedė „Inter“ į priekį, o 13-ąją minutę persvara siekė dviejų įvarčių persvarą, kai pasižymėjo Ivanas Perišičius.

48-ąją minutę dar vieną įvartį pelnė M. Icardi. Besibaigiant rungtynėms, 90-ąją minutę, „Hellas“ futbolininkas Nicolas Andrade užsidirbo ir raudoną kortelę,

Tuo metu „Napoli“ ekipa, kovojanti dėl „Serie A“ titulo, prarado itin svarbius taškus. Antroje vietoje besirikiuojanti „Napoli“ ekipa sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1) su „Sassuolo“.

Jau 22-ąją minutę Matteo Politano išvedė „Sassuolo“ į priekį. „Napoli“ vakaras galėjo būti dar liūdnesnis, tačiau 80-ąją minutę „Sassuolo“ futbolininkas Rogerio nukreipė kamuolį į savus vartus ir išlygino rezultatą.

„Bologna“ 1:1 „Roma“
18‘ [1-0] E. Puglar
76‘ [1-1] E. Džeko

„Lazio“ 6:2 „Benevento“
19‘ [1-0] C. Immobile
23‘ [1-1] D. Cataldi
51‘ [1-2] G. Marques
60‘ [2-2] F. Caicedo