• Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

"Lazio" po šešerių metų pertraukos iškovojo Italijos taurę

2019-05-15 23:54:08 Italijos taurė (Coppa Italia)

Trečiadienį sužaistas "Coppa Italia" finalas, kuriame Romos "Lazio" rezultatu 2:0 įveikė "Atalanta" bei šį trofėjų iškovojo pirmą kartą nuo 2013 metų.

Abu įvarčiai krito pačioje mačo pabaigoje. 82-ąją minutę S. Milinkovičius-Savičius po kampinio galva pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė savo komandą į priekį.

"Lazio" pergalę 90-ąją minutę įtvirtino J. Correa, kuris kontratakos metu puikiai suklaidino varžovų gynėją ir pelnė antrąjį komandos įvartį.

"Lazio" ekipai tai yra jau septintasis "Coppa Italia" trofėjus per visą klubo istoriją.

Pastaruosius keturis sezonus Italijos taurę iškovodavo tik Turino "Juventus" futbolininkai.