"Lazio" sudaužė "Sampdoria", "Inter" iškovojo sunkią pergalę (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybės ir kovos dėl aukščiausių vietų ir toliau tęsiasi.

Sekmadienio vakarą itin lengvą pergalę iškovojo „Lazio“ ekipa, kuri 4:0 įveikė „Sampdoria“ futbolininkus.

Šiame susitikime rungtynių pabaigoje dublį pelnė Ciro Immobile. Po įvartį pridėjo Sergejus Milinkovičius-Savičius bei Stefanas de Vrijas.

Ši pergalė leidžia „Lazio“ ekipai išlikti kovoje dėl trečiosios vietos. „Lazio“ ir toliau turi tiek pat taškų, kiek „Roma“ bei vienu tašku daugiau už Milano „Inter“.

Būtent „Inter“ ekipa iškovojo sudėtingą pergalę 2:1 prieš „Chievo“ futbolininkus,

„Inter“ ekipą 50-ąją minutę į priekį išvedė Mauro Icardi, o po 11 minučių Ivanas Perišičius rezultatą padvigubino.

Vis dėlto 90-ąją minutę Mariusz Stepinskis rezultatą sušvelnino. Nors „Inter“ vos neprisižaidė, svarbius tris taškus vis tiek iškovojo.

Kitose rungtynėse „Atalanta“ ir „Crotone“ iškovojo pergales, o „Cagliari ir „Bologna sužaidė lygiosiomis.

„Lazio“ 4:0 „Sampdoria“
32‘ [1-0] S. Milinkovič-Savič
43‘ [2-0] S. de Vrij
85‘ [3-0] C. Immobile
88‘ [4-0] C. Immobile

„Inter“ 2:1 „Chievo“
50‘ [1-0] M. Icardi
61‘ [2-0] I. Perišič