"Leicester" pergalingai paminėjo žuvusio savininko atminimą, "Spurs" vos neprisižaidė išvykoje

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar penkerios 11-ojo turo rungtynės.

Ypatingos rungtynės įvyko Kardife, kur "Leicester" po tragiškos savininko sraigtasparnio katastrofos žaidė prieš "Cardiff". "Lapėms" paminėti visų penkių aukų atminimą pavyko pergalingai - "Cardiff" krito minimaliu skirtumu.

Pergalingą įvartį 55-ąją minutę įmušė Demarai Gray'us. Po įvarčio itin emocingai savo sirgalių akivaizdoje triumfavo visa "Leicester" komanda, akivaizdžiai įvartį skirdama Anapilin iškeliavusiam Vichai Srivaddhanaprabhai.

Pergalę savo žiūrovų akivaizdoje taip pat pasiekė Liverpulio "Everton". Vienas Colemano ir du tikslūs Richarlisono smūgiai nulėmė pergalę rezultatu 3:1 prieš "Brighton".

Tris taškus į savo kraitį įsidėjo pagaliau pirmąją pergalę šiame sezone pasiekusi "Newcastles" ekipa. Dar kitoje akistatoje "West Ham" rezultatu 4:2 pranoko "Burnley".

Paskutinėje vakaro dvikovoje Londono "Tottenham" vos neiššvaistė trijų įvarčių persvaros. Eriko Lamelos, Luco Mouros bei Harry Kane'o įvarčiai jau 61-ąją minutę buvo sukrovę daugiau nei solidų pranašumą prieš "Wolves", tačiau varžovai sugebėjo atsakyti dviem tiksliais smūgais ir rungtynių pabaigoje palikti didžiulę intrigą.

Visgi "Tottenham" trečio įvarčio nepraleido ir džiaugėsi pergale, kuri juos užkėlė į ketvirtąją poziciją.

"Cardiff" 0 - 1 "Leicester"
55' [1 - 0] D. Gray

"Everton" 3 - 1 "Brighton"
26' [1 - 0] Richarlison
33' [1 - 1] L. Dunk
50' [2 - 1] S. Coleman
77' [3 - 1] Richarlison

"Newcaslte" 1 - 0 "Watford"
65' [1 - 0] A. Perez

"West Ham" 4 - 2 "Burnley"
10' [1 - 0] M. Arnautovič
45' [1 - 1] J. Gudmundosson
68' [2 - 1] F. Anderson
77' [2 - 2] Ch. Wood
84' [3 - 2] F. Anderson
90+2' [4 - 2] Chicharito

"Wolves" 2 - 3 "Tottenham"
27' [0 - 1] E. Lamela
30' [0 - 2] L. Moura
61' [0 - 3] H. Kane
68' [1 - 3] R. Neves (11 m. baudinys)
79' [2 - 3] R. Jimenez (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/PlKI6OJYYf" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>