"Leicester" sutriuškino "Watford", "Sunderland" nutraukė 10 nesėkmių seriją (VIDEO)

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse buvo sužaistos dar penkerios 36-ojo turo rungtynės.

"Leicester City" namuose priėmė "Watford" ekipą. Dabartiniai Anglijos čempionai rezultatu 3-0 užtikrintai susidorojo su savo varžovais.

38-ąją minutę "lapes" į priekį išvedė Wilfriedas Ndidi. Antrajame kėlinyje pranašumą padidino Riyadas Mahrezas, o galutinį tašką pačioje susitikimo pabaigoje padėjo Marcas Albrightonas.

"Leicester" po pergalės pakilo į devintąją poziciją.

Kitose rungtynėse jau į "Champioship" krentantis "Sunderland" galiausiai nutraukė nesėkmių seriją, kuri tęsėsi nuo vasario pradžios. Davido Moyeso auklėtiniai "Hull City" pranoko rezultatu 2-0.

"Tigrams" tai buvo skaudus pralaimėjimas, nes "Swansea" rezultatu 1-0 pranoko Liverpulio "Everton" ir pakilo į 17-ąją poziciją. "Hull City" buvo nustumtas į 18-ąją vietą, kuri sezono pabaigoje reikš pasitraukimą iš lygos.

Dar kitose rungtynėse "Bournemouth" - "Stoke City" ir "Burnley" - "West Brom" sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis.

"Leicester" 3 - 0 "Watford"
38' [1 - 0] W. Ndidi
58' [2 - 0] R. Mahrez
90+3' [3 - 0] M. Albrighton

"Hull City" 0 - 2 "Sunderland"
69' [0 - 1] B. Jones
90+2' [0 - 2] J. Defoe

"Bournemouth" 2 - 2 "Stoke"
33' [0 - 1] L. Mousset (į savus vartus)
62' [1 - 1] J. Stanislas
73' [1 - 2] M. Diouf
81' [2 - 2] R. Shawcross (į savus vartus)

"Burnley" 2 - 2 "West Brom"
56' [1 - 0] S. Vokes
66' [1 - 1] S. Rondon
78' [1 - 2] C. Dawson
86' [2 - 2] S. Vokes

"Swansea" 1 - 0 "Everton"
29' [1 - 0] F. Lllorente