"Leipzig" įveikė "Gladbach", "Schalke" sužaidė lygiosiomis su "Koln" (VIDEO)

Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos 21-ojo turo rungtynės.

Mionchengladbacho "Borussia" namuose priėmė lygos išsišokelį "Leipzig" klubą. Antroje vietoje žygiuojantys lygos naujokai rezultatu 1-2 nukovė šeimininkus.

31-ąją minutę Emilis Forsbergas išvedė svečius į priekį. Pirmojo kėlinio pabaigoje Thorganas Hazardas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau belgui nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

55-ąją minutę "Leipzig" pranašumą padidino iki dviejų įvarčių, 81-ąją minutę šeimininkai pasiekė įvartį, tačiau jis didesnės reikšmės rungtynėms nebeturėjo.

"Leipzig" pasinaudojo Miuncheno "Bayern" lygiosiomis ir atsilikimą nuo lyderių sumažino iki 5 taškų.

Kitose rungtynėse "Koln" ir Gelzenkircheno "Schalke" išsiskyrė lygiosiomis rezultatu 1-1.

"Gladbach" 1 - 2 "Leipzig"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10146750" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Koln" 1 - 1 "Schalke"