Visos rungtynės
Kaip vertinate LFF sprendimą pasamdyti V. Urboną?
  • Teigiamai, geras savo srities specialistas
  • Neigiamai, nemanau, kad rezultatai pasikeis
  • Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

Visos apklausos

Lemtingas sprendimas Madride: buvo ar nebuvo 11 metrų baudinys? (VIDEO, +APKLAUSA)


UEFA Čempionų lygos rungtynės "Santiago Bernabeu" stadione vėl apskriejo visą pasaulį - Turino "Juventus" paskutinę pagrindinio laiko minutę praleido įvartį prieš Madrido "Real", kuris juos išvedė į pusfinalį.

"Juventus" pirmavo rezultatu 3-0 ir buvo arti pratęsimo, tačiau arbitras iš Anglijos per pridėtą laiką ryžosi paskirti 11 metrų baudinį. Cristiano Ronaldo jį sėkmingai realizavo, tačiau aistros nerimo tiek prieš atliekant smūgį, tiek ir po jo.

Lyg to būtų negana, su teisėjo sprendimu nesutikęs Gianluigi Buffonas jį išvadino "gyvuliu" ir necenzūriniais žodžiais, ko pasekoje buvo "apdovanotas" raudona kortele.

Daug kalbų sukėlusiame epizode dalyvavo Lucas Vazquezas ir Mehdi Benatia - pastarasis pramiegojo ispaną ir bandydamas išmušti kamuolį iš nugaros kliudė žaidėją.

Visgi, yra kitokia nuomonė - daugelis įsitikinę, kad pražanga nebuvo verta 11 metrų baudinio. "EuroFootball.lt" kviečia savo lankytojus iš vaizdo įrašo įvertinti epizodą - buvo ar nebuvo pražanga?

Apklausa: Ar buvo pražanga bei 11 m baudinys prieš L. Vazquezą?

Taip, Benatia stabdė neleistinai
Ne, gynėjas žaidė į kamuolį
Straipsnio įvertinimas: 21 24
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (14) Seniausi (14) Geriausi (14) Anoniminiai (147)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

MettaworIdpeace
5 17 04-12 09:13
Labai gerai eurofootball apklausoj suformulavo klausyma. AR Benatia stabde nelsitinai, ar zaide i kamuoli. Tai sakot zaide i kamuoli ane? D As nesuprantu, kaip tokiem nesveikiem but, kai siais laikais gali ziuret pakartojima i valias. Ir kai po visu pakartojimu, vistiek sakot, kad benatia zaide i kamuoli, tai ka cia kalbet?
MettaworIdpeace
2 12 04-12 10:27
Primeskit ant kiek zmones yra nesveiki. Visu pirma tik zabalas paziurejes kartojima gali nematyt, kad buvo bauda. Dar labiau gasdina antra kategorija "ekspertu", kurie sako, kad tokiu metu nereikejo fiksuoti prazangos ir duoti baudinio. Ta prasme, kartais teisejui reikia uzsimerkt ir nematyt baudos, mat ant nosies pratesimas Cia teisejas tokiu tvirtus kiausus parode, kad jobsikmat. Koks skirtumas kada buvo padaryta bauda, bet ji buvo. Taip, tuo metu teisejas rizikavo, nes jis juk negalejo naudotis pakartojimais ir priime labai svarbu sprendima, bet dbar matom, kad jis teisingas ir rizika pasiteisino.
Marčius33
2 5 04-12 16:37
Lietuviai... Pasižiūri vieną kartą pakartojimą ir kiša savo nuomonę, nemačiau nei vieno eksperto kuris sakytu kad žaidimas buvo į kamuoli, visi sako kad kontaktas buvo.
cmp
cmp
3 6 04-12 11:31
Real'as - nemegstamiausia komanda. Naturalu , zinant ka palaikau , bet del vakar... 11 metru baudinys cia. Kazkaip ziurint , net abejoniu nekyla. Nereikia koju taip kilnot.
Marčius33
0 1 04-12 09:03
ww:
visi realo fanai rekia kad turejo skirt ir nesvarbu ar paskutine minute ar ne, bet ka rektumet jei situacija butu priesinga? neturejo duot to 11m tikrai ne tokia situacija uz kuria reiketu 100proc skirt, visas varzybas narde ir narde realas kol galiausiai prisinarde gavo 11m, gaila sugadino tokias grazias varzybas neutraliems fanams. Tikiuosi pusfinali gausit tokia pat situacija i savo puse, tuomet idomu ka rasysit .
Kas už RM sakys pendelis, kas už Barsa sakys ne. Realas nekalti kad tokias situacijas dažnai gauna .