Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Lenkijoje A. Novikovas paskutinę minutę atvedė savo komandą į pergalę (VIDEO)

2018-08-20 11:00:20 Arvydas Novikovas

Lenkijos aukščiausios futbolo lygos pirmenybėse savaitgalį buvo sužaisti penktojo turo susitikimai.

Sekmadienį pergalingai rungtynės savo žiūrovų akivaizdoje baigėsi lietuviškų spalvų turinčioje Balstogės "Jagiellonia" komandoje. Šeimininkai paskutinę rungtynių minutę išplėšė pergalę rezultatu 2:1 prieš Glivicės "Piast".

"Jagiellonia" komandai tris taškus atnešė Lietuvos rinktinės saugo Arvydo Novikovo tikslus smūgis. Jis 94-ąją minutę atliko galingą smūgį iš maždaug 18 metrų ir nesuteikė vilčių varžovų vartininkui.

Lietuvis, esantis vienas lyderių šioje komandoje, žaidė nuo pat pirmos iki paskutinės rungtynių minutės.

Ketvirtąją pergalę iškovojusi "Jagiellonia" su 12 taškų rikiuojasi antroje pozicijoje.

Straipsnio įvertinimas: 4 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
whatever
2 28 08-20 11:44
nu sirdis dainuoja kai lietuviam einasi!
.
0 25 08-20 11:37
Nu gerai čia pavarė
Stasys
0 8 08-20 14:07
Anbo:
Manau po šio sezono Novikovas kažkur pajudės. Jam jau bus 28 metai - pats laikas bandyti pažaisti aukštesnio lygio čempionate ir užsidirbti daugiau pinigų.
o kam? Geriau jau Jagoj tarp lyderiu, nei aukstesniam lygyje, kokiam Augsburge ar Reimse ant suolo
0 5 08-20 13:18