Lenkijoje F.Černychas pelnė net du įvarčius (VIDEO)

Lietuvos rinktinės saugas Fedoras Černychas vis geriau jaučiasi kaimyninėje Lenkijoje. Neseniai tautietis įmušė įvartį taurės turnyre, o šeštadienį aktyviu žaidimu ir dviem įvarčiais stipriai prisidėjo prie pergalės „Ekstraklasa“ čempionate prieš „Zawisza“ – 5:2.

Lenčnos „Gornik“ namuose savaitgalį iškovojo skambiausią šio sezono pergalę, kai į „Zawisza“ vartus kamuolį pasiuntė net penkis kartus ir pademonstravo pavydėtiną puolimą. Vis tvirčiau Lenčnos komandoje besijaučiantis Fedoras 32-ąją minutę įtvirtino komandos pranašumą (2:0), o 50-ąją pradėjo savotišką varžovų triuškinimą (4:1).

Vieną įvartį lietuvis pelnė pabėgęs nuo gynėjų ir šaltakraujiškai nuginklavęs vartininką, tuo tarpu antroje situacijoje F.Černychui beliko tiksliai „uždaryti“ perdavimą.

Puikiai atlikęs savo darbą 77-ąją minutę saugas aikštę paliko po keitimo. Po šios pergalės su aštuoniais taškais „Gornik“ užima šeštąją vietą Lenkijos čempionate.