Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Leonardo apie Neymarą: "Derybos vyksta, bet susitarimo nėra"


Paryžiaus "Saint-Germain" sporto direktorius Leonardo patvirtino, kad vyksta intensyvios kalbos dėl Neymaro pardavimo.

PSG klube daugiau rungtyniauti nebenorintis brazilas yra atviras sugrįžimui į "Barceloną". Katalonai taip pat trykšta noru susigrąžinti žaidėją, tačiau klubams niekaip nepavyksta rasti kompromiso.

Paskutiniais duomenimis, PSG klubas už Neymarą reikalauja trijų žaidėjų (Dembele, Rakitičiaus ir Todibo – red.) ir dar 200 mln. eurų. Tokią galimybę iškart atmetė "Barca", kuri ir nėra tikra, ar pajėgs užbaigti derybas.

"Pirmasis pasiūlymas už Neymarą atkeliavo rugpjūčio 27 dieną. Jeigu sulauksime tinkamo pasiūlymo, žinoma, kad Neymaras turės galimybę išvykti, tačiau toks dalykas dabar neegzistuoja. Visgi dar turime kelias dienas iki transferų lango pabaigos", – po penktadienį įvykusių rungtynių sakė Leonardo.

"Derybos nėra "mirusios", tačiau jokio susitarimo nėra, nes dėl mūsų sandorio detalių nebuvo gautas patvirtinimas . Mes esame atviri, kad į derybas būtų įtraukti kiti žaidėjai", – pridūrė sporto direktorius.

Straipsnio įvertinimas: 2 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (10)

Kyli&NeyBest
2 16 08-31 10:48
Tik 2 dienos ir šita pasaka baigsis
1 11 08-31 11:00
Labiau I durniu laiva panasu
Modestaz
6 10 08-31 11:59
poo hu i tas neymaras. Zjbal jau rimtai atsibodo vien tik apie ta sliure ir raso. Niekam neidomus jis vapse. Tegu eina *** pinigu vergas
 Luk0dz
2 5 08-31 16:59
Na nebedaug liko klausyti šitų šūdų.
2 4 08-31 16:05
Neymaras jau nebe toks vistiek koks buvo prieš tai. Grįšti dukra protitutė namo nori po klaidų, vietos atgal nėra. Tegul pasilieka PSG ir tegul neužbaigia šito sanderio, bus rami galva visiem