• Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

LFF taurė - "Žalgirio" futbolininkų rankose

Alytuje sekmadienio popietę įvyko 2018 metų LFF taurės finalas, kuriame ginklus tarpusavyje antrus metus iš eilės surėmė Vilniaus "Žalgirio" ir Kauno "Stumbro" komandos.

Įtikinamą pergalę pasiekę Valdo Urbono auklėtiniai atkeršijo už praeitų metų finalą - kauniečiai nusileido rezultatu 0:3, o "Žalgiris" savo taurių kolekciją papildė 12-uoju šio turnyro trofėjumi.

Pirmajame kėlinyje žalgiriečiai visiškai dominavo ir neleido sukurti jokių pavojingų epizodų prie savo vartų.

34-ąją minutę buvo įmuštas pirmasis rungtynių įvartis - Tomašas Šimkovičiaus meistriškai baudos aikštelėje persimetė kamuolį per Rimvydą Sadauską ir paprastu smūgiu išvedė "Žalgirį" į priekį.

44-ąją minutę pranašumą nuostabiu smūgiu įtvirtino baudos aikštelėje atsidūręs gynėjas Marko Tomičius. "Stumbro" vartininkas šioje situacijoje buvo bejėgis.

Antrajame kėlinyje "Stumbras" buvo kitoks - žaidė daugiau su kamuoliu ir kūrė aštriau. "Žalgiris" nusprendė daugiau dėmesio skirti savo gynybai, todėl automatiškai sumažėjo ir jų atakos varžovų aikštės pusėje.

Kauniečiams savo įvarčio pasiekti taip ir nepavyko, o galutinį tašką 88-ąją minutę padėjo po keitimo pasirodęs Marquinhosas.

Praėjusiais metais "Stumbras" LFF taurės finale "Žalgirį" įveikė rezultatu 1:0.

"Stumbras" 0 - 3 "Žalgiris"
34' [0 - 1] T. Šimkovičius
44' [0 - 2] M. Tomičius
88' [0 - 3] Marquinhos

Straipsnio įvertinimas: 5 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (8)

Anbo
5 14 09-30 15:10
Bliudas:
Nesupratau, *** tie sudlenkiai pietu4 garbina Algi Jankauska??? savo varzovu kapitona garbina....
aš tai nesuprantu kaip tu kompą sugebi įsijungt. kaip?
Anbo
6 15 09-30 15:05
Smagu laimėti titulą, o dar smagiau - jį susigrąžinti Pavykęs ir saldus revanšas. Stumbras davė kovą, bet Žalgiris tiesiog stipresnis. Tikiuosi šis titulas šiemet Žalgiriui ne paskutinis, dabar visas dėmesys bus A lygai
Anbo
2 7 09-30 16:09
carlos:
Visos trys bankės super, antrą kėlinį aišku ne persistengė, bet kai reikėjo rodė kas geresni
jo, retai būna kad finale tokie gražūs įvarčiai sukristų kaip matom Žalgiryje yra kam mušti