"Lietuviškieji" Italijos klubai mušė įvarčius į savus vartus © Eurofootball.lt
Šią savaitę buvo sužaistos septynerios Italijos Taurės (Coppa Italia) rungtynės, kuriose dalyvavo ir abu lietuviškieji klubai - Tomo Danilevičiaus "%c00213" bei Mariaus Stankevičiaus "%c00079".

Rungtynių tarp "Livorno" ir "%c00061" metu švieslentėje degė ir nuo pat jų pradžios aikštėje žaidusio lietuvio Tomo Danilevičiaus (%p02508) pavardė - 30-ąją minutę jis nuginklavo savo ekipos vartininką ir padėjo "Lecce" išlyginti rezultatą 1-1. Vis tik po Lucos Vigiani įvarčio "Livorno" sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 2-1.

Labai panašiai sekėsi ir "Brescia", savo gretose turinčiai gynėją iš Lietuvos Marių Stankevičių (%p01733). Rungtynėse su "%c00143" po 52-ąją minutę %p01738 įmušto įvarčio "Brescia" pirmavo, tačiau iki rungtynių pabaigos likus vos mažiau nei 20 minučių kitas "Brescia" gynėjas %p01732 nukreipė kamuolį į savo vartų tinklą ir padėjo Florencijos ekipai iškovoti lygiasias.

Visų "Coppa Italia" rungtynių rezultatai:

"Torino" 1 - 0 "Chievo"
76' Ramallo Jose Maria Franco

"Fiorentina" 1 - 1 "Brescia"
52' (0 - 1) Luigi Di Biagio
71' (1 - 1) Gilberto Martinez (į savus vartus)

"Livorno" 2 - 1 "Lecce"
20' (1 - 0) Colombo
30' (1 - 1) Tomas Danilevičius (į savus vartus)
87' (2 - 1) Luca Vigiani

"Messina" 0 - 1 "Siena"
22' Menegazzo

"Salernitana" 2 - 1 "Palermo"
19' (0 - 1) Brienza (iš 11m.)
37' (1 - 1) Mendil
90' (2 - 1) Mendil

"Triestina" 1 - 3 "Cagliari"
23' (0 - 1) Conti
42' (0 - 2) Bianchi
57' (1 - 2) Soligo
73' (1 - 3) Esposito

"Ternana" 1 - 3 "Bologna"
13' (0 - 1) Colucci
32' (1 - 1) Wahab
43' (1 - 2) Cipriani
60' (1 - 3) Christian Amoroso