Lietuvos jaunimo rinktinė nusileido Bosnijai © Eurofootball.lt
Antradienį Sarajevo "Grbavica" stadione Europos jaunimo (iki 21 metų) čempionato atrankos varžybų 7 grupės rungtynėse Lietuvos jaunimo rinktinė susitiko su Bosnijos bendraamžiais ir pralaimėjo rezultatu 0-2.

Pirmajame kėlinyje dominavo lietuviai, kurie turėjo progą smūgiuoti šešis kampinius, tačiau po pertraukos šeimininkai pradėjo žaisti geriau ir lemiamas buvo Jusufi Dajičiaus išėjimas į aikštę - rungtynėse sužaidus valandą Dajičius atidavė tikslų perdavimą Senajidui Ibričičius. ir Zagrebo "Dinamo" klubui priklausantis 19 metų saugas išvedė šeimininkus į priekį

Iki susitikimo pabaigos likus septyniolikai minučių Dajičius buvo pargriautas baudos aikštelėje, ir Ibričičius realizavo 11 metrų baudinį bei užtvirtino pirmąją pergalę savo ekipai.

Po šio pralaimėjimo Lietuvos jaunimo rinktinė išlieka 7 grupės ketvirtoje vietoje, tačiau jau penkiais taškais atsilieka nuo Serbijos ir Juodkalnijos reprezentacinės komandos, kuri šiandien minimalia persvara įveikė Ispanijos rinktinę. Tuo kitame mače grupės lyderė Belgija nepaliko vilčių San Marinui ir nugalėjo rezultatu 0-4.

(Vieta, komanda, laimėta, lygiosios, pralaimėta, įvarčiai, taškai)
1. Belgija 5 4 1 0 15-3 13
2. Serbija ir Juodkalnija 5 4 0 1 18-5 12
3. Ispanija 5 2 2 1 19-4 8
4. Lietuva 5 2 1 2 5-7 7
5. Bosnija ir Hercogovina 4 1 0 3 4-7 3
6. San Marinas 6 0 0 6 1-36 0