Lietuvos jaunimo rinktinė pralaimėjo Baltarusijos bendraamžiams © Eurofootball.lt
Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė Baltarusijoje šiandien žaidė draugiškas rungtynes prieš šios šalies bendraamžių rinktinę. Praėjusiais metais lietuviai pralaimėjo rezultatu 0 - 1. Šiandienos susitikimas baigėsi tokiu pat rezultatu.

U-21 Baltarusija - U-21 Lietuva 1 - 0
Įvartis: 47' Rubnenko
Raudonos kortelės: 82' Mižigurskis, 87' Žaliūkas

Pirmas penkias minutes geriau žaidė šeimininkai, tačiau jie nesukūrė nieko pavojingo. Neužilgo lietuviai susitvarkė su startiniu jauduliu, ir patys ėmė pulti varžovų vartus. Ypač aktyvus buvo Mikoliūnas, kuris nedavė baltarusų vartininkui ramybės savo smūgiais iš toli. 42-ą minutę baltarusis Klimenko turėjo puikią progą, bet po jo smūgio kamuolys skriejo šalia vartų. Paskutinę kėlinio minutę Šernas apsivarė tris gynėjus, bet smūgiavo netiksliai.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai nesėkmingai. Jau antrą minutę Lietuva praleido įvartį: Majus suklupo ir prarado kamuolį, du baltarusiai iššoko prieš vartininką ir sužaidė tiksliai. "Ekrano" gynėjas šiame epizode patyrė traumą ir buvo pakeistas. Lietuviai po įvarčio visiškai sutriko, ir Baltarusijos žaidėjai pradėjo visiškai dominuoti aikštėje, kurdami pavojingus išpuolius vieną po kito. Kelis kartus gelbėjo vartininkas Malinauskas, vėliau Mikuckis išmušė kamuolį nuo linijos. 82-ą minutę Mižigurskį pargriovė Glušakovas, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo. Lietuvis neišlaikė įtampos ir įspyrė savo varžovui taip užsidirbdamas raudoną kortelę. Po penkių minučių svečių viltys iškovoti lygiąsias galutinai žlugo: iš aikštės buvo pašalintas Žaliūkas, ir Lietuvos jaunimas likusį laiką žaidė devyniese.