Lietuvos rinktinė išvykoje nesugebėjo įveikti Šri Lankos ekipos

Lietuvos rinktinės laukė išbandymas - Edgaro Jankausko auklėtiniai išvykoje susitiko su Šri Lankos komanda.

Paskutines tarptautines rungtynes Šri Lanka žaidė 2016 metų lapkričio mėnesį prieš Makao atstovus Malaizijos Solidarumo taurės turnyre ir tada buvo išformuota.

Šiuo metu FIFA reitinge ši komanda užima 200-ąją vietą.

Startinė Lietuvos rinktinės sudėtis:

D.Mikelionis, R.Šveikauskas, G.Zagurskas, P.Širvys, T.Eliošius, M.Dapkus, L.Artimavičius, S.Paulius, V.Lukša, L.Stonkus, S.Urbys.

Rungtynės prasidėjo atsargiu abipusiu žaidimu. Lietuviai spaudė varžovus, kuriems sunkiai sekėsi išsaugoti kamuolį.

Vis dėlto svečiai nesugebėjo sukurti pavojingų momentų.

22-ąją min. Šri Lankos žaidėjas pabandė laimę iš toli, bet D.Mikelionis išliko budrus.

33-ąją min. šeimininkai surezgė pavojingiausią ataką - baudos aikštelėje puolėjas atsidūrė vienas prieš vartininką, tačiau atliko perdavimą ir lietuviai apsigynė. Po kelių minučių E.Jankausko žaidėjai pabandė surengti varžovų vartų apgultį, bet jų smūgiai buvo nugesinti.

Kėlinio pabaigoje svečiai stengėsi realizuoti baudos smūgį, tačiau kamuolys skriejo tolokai nuo vartų.

Antroje kėlinio pradžioje lietuviai žaidė aktyviau, tačiau Šri Lankai pavykdavo apsiginti.

Tolimesni Lietuvos rinktinės bandymai rezultato pakeisti taip pat neleido ir buvo užfiksuotos lygios 0:0.

Trečiadienį abi komandos dar sykį išmėgins jėgas.