Lietuvos rinktinė pralaimėjo Rusijai įvarčių lietuje © Eurofootball.lt
Lietuvos nacionalinė rinktinė šiandien Maskvos "Dinamo" stadione vykusiose kontrolinėse rungtynėse, kuriose buvo įmušti net septyni įvarčiai, nusileido Rusijos ekipai.

Taigi Algimanto Liubinsko treniruojama komanda baigė pasiruošimą 2006 metų Pasaulio čempionato atrankos ciklui. Šiemet patirtas ketvirtas pralaimėjimas - anksčiau buvo 2-1 nusileista Izraeliui, 1-0 Baltarusijai ir 4-0 Portugalijai.

Lietuviai septintos atrankos grupės varžybas pradės rugsėjo 4 dieną Belgijoje rungtynėmis prieš šios šalies ekipą, o praėjus keturioms dienoms namuose susitiks su Serbijos ir Juodkalnijos rinktine.

Rusija - Lietuva 4 - 3
22' Dmitryi Khokhlov [1 - 0]
41' %p02508 [1 - 1]
53' %p02806 [2 - 1]
66' %p02894 [3 - 1]
83' %p02490 [3 - 2]
88' %p02887 [4 - 2]
89' %p03010 [4 - 3]

Dėkojame, kad šį vakarą buvote su mumis, ir atsiprašome už techninius nesklandumus. Toliau sekite EuroFootball.lt naujienas.

90+4' Rungtynių pabaiga. Įvarčių lietuje nugalėjo Rusijos rinktinė.

90+2' Dar vieną Kariakos bandymą atremia vartininkas.

89' Katik pasižymėjusį Nerijų Barasą keičia Darius Žutautas.

89' Poškus apžaidžia vieną gynėją, perduoda kamuolį į priekį Barasai, kuris baudos aikštelėje aplenkia vartininką ir pasiunčia kamuolį į vartus. Dar vienas įvartis - rezultatas 4-3!

88' Sučiovas stipriai smūgiuoja iš 23 metrų ir ketvirtuoju įvarčiu užtvirtina savo komandos pergalę.

87' Kariakos bandymas smūgiuoti į dešinį vartų kampą baigiasi pataikymu į sienelę.

83' Barasa bėga link vartų perduoda kamuolį į priekį, rusijos gynėjų klaida darant dirbtinę nuošalę ir Poškus ramiai nuginkluoja Malafejevą. 3-2!

80' Sučiovas bando uždirbti 11 metrų baudinį, tačiau teisėjo švilpukas tyli.

77' Pirmąją galimybę pasižymėti gauna Sučiovas, bet jam nepavyksta įveikti Karčemarsko. Tada pavojingai atakuoja Kariaka - jo bandymas irgi nesėkmingas.

73' Po Stankevičiaus baudos smūgio kamuolys pataiko į sienelę ir atlekia Malafejevui į rankas.

70' Malafejevas atmuša Poškaus baudos smūgį, kamuolys atšoka nuo virpsto ir išrieda už galinės linijos.

68' Lietuvos rinktinės atsakas - po Tamošausko bandymo iš 18 metrų kamuolys skrieja visai šalia vartų. Šemberą keičia Radzinevičius.

66' Dar vienas rusų įvartis! Bulykinas gauna perdavimą iš gilumos, nusistumia gynėją ir vienu lietimu permeta kamuolį per vartininką.

65' Teisėjas nereaguoja į Aniukovo griuvimą baudos aikštelėje.

63' Įvarčio autorių Danilevičių keičia Kučys.

62' Česnauskio smūgis iš 32 metrų skrieja Malafejevui į rankas.

60' Dar vienas Rusijos kampinis, bet ir vėl nesėkmingas.

58' Keitimas Lietuvos rinktinėje - vietoje Ražanausko į aikštę išbėga Tamošauskas.

56' Lietuviai atakuoja ir bando lyginti rezultatą, tačiau nepavyksta sukurti pavojingesnių momentų.

53' Kariaka veržiasi aikštės viduriu, gauna progą smūgiuoti iš 20 metrų, ir pataiko tiesiai į vartų kamputį. Įvartis!!! Aikštės šeimininkai vėl priekyje.

50' Bojarincevas įmeta kamuolį į baudos aikštelę Kariakai, kuris smūgiuoja pro šalį iš kelių metrų atstumo.

46' Prasideda antrasis kėlinys. Rusijos ekipoje daug keitimų - į aikštę vietoje Aršavino, Bistrovo, Smertino, Sennikovo, Keržakovo, Ovčinikovo išeina Onopko, Bulykinas, Bojarincevas, Kariaka, Sučiovas ir Malafejevas.

Pertrauka

45' Pirmas rusų kampinis nesėkmingas. Teisėjas prideda vieną minutę.

43' Keržakovas įsiveržia į baudos aikštelę, prasimeta kamuolį, griūna, bet teisėjas skiria laisvą smūgį nuo Karčemarsko vartų.

41' Barasos perdavimas iš krašto, Poškus praleidžia kamuolį Danilevičiui, ir šis i6 penkių metrų pasiunčia jį į vartus. LYGU 1-1!!!

40' Pirmas keitimas. Vietoj Sauliaus Mikoliūno į aikštę išbėga Marius Stankevičius.

38' Mikoliūnas dešiniame krašte įsiveržia į baudos aikštelę, bet Sennikovas atima iš lietuvio kamuolį.

35' Česnauskio nestipriai smūgiuoja iš 20 metrų - Ovčinikovas vėl savo vietoje.

34' Chochlovas perduoda kamuolį Aršavinui, o šiam nepavyksta apžaisti Karčemarsko. Toliau seka nesėkmingas Chochlovo smūgis. Tikrai pavojingas momentas.

33' Rusai staigiai atsako Keržakovo bandymu.

32' Lietuviai lieka dviese prieš vieną, bet Česnauskio perdavimą Danilevičiui nutraukia Ovčinikovas. Tada Danilevičius pabando laimę iš 20 metrų, bet smūgis skrieja pro šalį.

28' Komandos be perstojo praranda kamuolį aikštės viduryje.

25' Po įvarčio žaidimas nurimsta.

24' Česnauskio baudos smūgį iš 30 metrų nesunkiai sugauna Ovčinikovas.

22' Baudos smūgis iš kairės, Aršavinas pakelia kamuolį į baudos aikštelę ir Chochlovas galva nukreipia jį į vartus. Pirmasis įvartis!

14' Poškus prasiveržia pro Kolodiną, bet iš 11 metrų smūgiuoja tiesiai į vartininką.

12' Šemberas įsiveržia į baudos aikštelę ir pasiunčia kamuolį į tinklą... tačiau iš kitos vartų pusės.

10' Keržakovo smūgis iš 20 metrų pataiko į skersinio ir virpsto sandūrą.

8' Abiejų komandų bandymai atakuoti stringa aikštės viduryje.

2' Keržakovas iššoka vienas prieš vieną, bet gynėjai suskumba ir išmuša kamuolį.

1' Rungtynės prasideda. Tribūnose ne daugiau negu 3 tūkstančiai žiūrovų.