Visos rungtynės
Ar "Bayern" turėtų kreiptis į M. Pochettino?
  • Taip, argentinietis yra idealus pasirinkimas
  • Ne, reikia laukti vasaros ir kitų kandidatų
  • Šanso visam sezonui nusipelno H. Flickas

Visos apklausos

Lietuvos rinktinei gali tekti žaisti Baltarusijoje (VIDEO)


zinios.lt 2014-07-30 21:04:59

Lietuvos futbolas vėl priverstas rausti iš gėdos. UEFA sugriežtinus reikalavimus, mūsų šalyje nebeliko stadiono, kuriame galėtų vykti oficialios rinktinės rungtynės.

Mažiausiai iki reikalingos 4-os kategorijos trūksta LFF stadionui Vilniuje. Bet čia būtina atnaujinti apšvietimą.

„UEFA yra aiškiai išdėsčiusi ir nurodžiusi, kad šis stadionas yra vienintelis, kuriame sutvarkius apšvietimą būtų galima ir įmanoma rengti rungtynes. Kiti stadionai turi daugiau problemų“, - pasakojo LFF teisininkas Antanas Paulauskas.

O laikas spaudžia. Iki pirmųjų Lietuvos rinktinės rungtynių namie atrankoje į Europos čempionatą lieka vos du mėnesiai. Jei iki to laiko lietuviai neturės reikalavimus atitinkančio stadiono, namų rungtynes, anot federacijos, teks žaisti Baltarusijoje.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (0)

Montanas
2 11 07-30 22:29
Kam mums tas nacionalinis futbolo stadionas salia akropolio,juk bl pasistatem supistus valdovu rumus,kiek litu i tuos valdovus sukista butume 5 normalius stadijonus pastate,arba bent buvusi zalgirio,ar dariaus ir gireno stadionus rekonstrave,bet NE bl,reik tu supistu rumu..ir kitas dalykas kol LFF sedes Kvedaras ir kiti jo bachuriukai,tai ir zaisim namu rungtynes pas bulbasus,ar dar kazkur..CIA YRA GEDU GEDA!!!! Ir norim,kad tauta futbolu dometusi,kai * turim ne LT zaist..nx tokius prezidentus,nx tokia mastyma..
Dipsis_Champ4on_1894
5 11 07-30 21:23
Jūs primeskit, kai anglų spauda išsityčios iš LFF stadiko. Ant plastmasinio kilimo anglai atvažiuos žaist.
1 5 07-31 00:21
Napas:
O tai kodėl Baltarusijoj, o ne Latvijoj? Vis žurnaliūgom, kad spalvas sutirštint.
kaip tik norejau iskelti toki klausima.. ne zurnaliugos manau, o federacija pati nori sukelti kuo daugiau liaudies pasipiktinimo ir skele Baltarusija, kad baisiau pasirodytu, nepirmas kartas. Tas pats buvo pries rungtynes LT - Ispanija, kiek reportazu apie veja ir rungtyniu neivykima, politikai i suns dienas deti, kad neduoda pinigu ir pan. Sirdis i kulnus krito belaukiant kick-off'o. Taip kokybe buvo ziauri, bet tiek pats vyr. teisejas tiek ispanu zaidejai teige, niekas net negalvojo apie kazkoki varzybu nukelima ar pan. LFF bando spaust vyriausybe ir tiek, pridengdami sovo nekompetencija. Gaila, kad nesugebama bendradarbiaut siekiant lesu is ES bei FIFA, kuri tikrai nenumotu ranka, turint omeny kiek jau padare finansuodami tas dibtines dangas ir pan. O kad Estija, Latvija 100 kartu ptrauklesnis variantas nei Baltarusija tai turbut diskutuot nereikia.
1 0 07-31 12:18
Netikiu kad cia taip butu, padaris mum isimti jei lff nesusitvarkys. Sakyciau cia Fifa ispejimas kad pradetume tvarkyti stadionus. Taip rimtai i viska neziurekite.
Asirgitawe
7 1 07-30 21:28
Dipsis_Champ4on_1894:
Jūs primeskit, kai anglų spauda išsityčios iš LFF stadiko. Ant plastmasinio kilimo anglai atvažiuos žaist.
Jau geriau tokiame stadione nei vykti kur nors į Baltarusiją ar ktią kaimyninę valstybę. Nors ką gali žinot, gal Baltarusijoje stadionas nebūtų pustuščias.