Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

Lietuvos rinktinei - pavojaus skambutis: stadionas vis labiau tuštėja


2018-10-12 10:29:06 Lietuva

Lietuvos rinktinės sirgaliai jau senokai įprato, kad komandos pasiektos lygiosios prilygsta geram rezultatui, o pergalė - nedidelei sensacijai.

Pralaimėjimas užfiksuotas ir vakarykščiame UEFA Tautų lygos mače prieš rumunus - varžovams buvo nusileista 1:2.

Lyg nujausdami nesėkmę stadione apsilankė vos 2279 žiūrovai.

Pirmajame Tautų lygos susitikime prieš serbus LFF stadione E.Jankausko auklėtinius palaikė 4378 sirgaliai.

Per pastarąsias 30 rungtynių mūsų šalies rinktinė iškovojo vos 4 pergales, o 2018 metais įmušė vos 3 įvarčius (neskaičiuojant rezervinės komandos rungtynių prieš Šri Lanką).

Sekmadienį paaiškės, ar lankomumas nukris dar labiau - Lietuva sužais paskutines UEFA Tautų lygos rungtynes namuose, kai Edgaro Jankausko auklėtiniai susitiks su Juodkalnija.

Straipsnio įvertinimas: 7 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (13)

MettaworIdpeace
5 15 10-12 10:50
Ir gerai! Tikiuosi, kad viena diena i musu futbolo federacijos valdyma isikys UEFA, kaip tai buvo padaryta su kazkokios salies futbolo federacija. nebepamenu kokios. Tikiuosi viena diena Lietuvos rinktines varzybose, stadione bus tik tie du Lietuvos rinktinei (ar gal reiketu sakyt federacijai) pataikaujantys komentatoriai.
Sinajus
0 0 10-12 22:01
O man atrodo ta baimė dėl FIFOS dabar nepagrįsta. Ar ne tais laikais grasino kai buvo Blateriai ir panašiai kur pilna korupcijos valdžia kuri aišku užstoja savo pasekėjo grasinimais kad iš visur išmes užbanins ir panašiai. Naujas FIFA vadas jei nori skaidrumo gal kaip tik nesikištų, nors gal vis tik per daug ten voratinklių korupcinių kad viską išvalyt
 Bianco
10 8 10-12 12:18
Labai lengva sirgti uz vokiecius ar prancuzus, o mes sergam uz tai ka turim. Pralosem, nu bet nebuvom visiskai beviltiski, vyrai stengesi. Dekit raudona, bet as vis tiek eisiu i stadiona, palaikysiu, tikesiu ir lauksiu, nes tai mano salis, mano tevyne ir mano komanda. O jus tada neburbekit, nekomentuokit ir geriau prie tv uz barsas ir realus sirkit, ar uz belgus kokius