Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Lietuvos rinktinei - pavojaus skambutis: stadionas vis labiau tuštėja


2018-10-12 10:29:06 Lietuva

Lietuvos rinktinės sirgaliai jau senokai įprato, kad komandos pasiektos lygiosios prilygsta geram rezultatui, o pergalė - nedidelei sensacijai.

Pralaimėjimas užfiksuotas ir vakarykščiame UEFA Tautų lygos mače prieš rumunus - varžovams buvo nusileista 1:2.

Lyg nujausdami nesėkmę stadione apsilankė vos 2279 žiūrovai.

Pirmajame Tautų lygos susitikime prieš serbus LFF stadione E.Jankausko auklėtinius palaikė 4378 sirgaliai.

Per pastarąsias 30 rungtynių mūsų šalies rinktinė iškovojo vos 4 pergales, o 2018 metais įmušė vos 3 įvarčius (neskaičiuojant rezervinės komandos rungtynių prieš Šri Lanką).

Sekmadienį paaiškės, ar lankomumas nukris dar labiau - Lietuva sužais paskutines UEFA Tautų lygos rungtynes namuose, kai Edgaro Jankausko auklėtiniai susitiks su Juodkalnija.

Straipsnio įvertinimas: 7 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
andrius
2 46 10-12 11:19
Nu tai paleistų po kelis eurus gal ir eitų o dabar po 15 ar 12, nu tai sorry.. į ką ten žiūrėt??? ypač naktį ryt į darbus, o čia sėdėsi šalsi ir žiūrėsi tragišką žaidimą.
gg
2 33 10-12 11:58
greitai Jankauskas atliks 2 funkcijas- ir trenerio ir vienintelio sirgaliaus stadione dainuodamas ole ole ole, pirmyn Lietuva!! ivarti, ivarti!
D.
1 18 10-12 12:20
Kam eit, jei gėda žiūrėt?
Id
4 21 10-12 10:56
Labiausiai tai man gaila dėl futbolininkų. Galima keikti juoktis iš vietinių kurie žaidžia alygoje bet akivaizdu jiems tokios rungtynės didelis iššūkis. Vieninteliai Novikovas,Cernych,Slivka, Šetkus kiekviena savaitę žaidžia atkaklias varžybas su rimtais oponentais. Rumunai dar palyginus nebuvo tokie pranašesni bet visos jegeles atiduotos prieš Juodkalnija žais kiti. Žaidžiam su tuo ką turime čia dviračio sukursi
MettaworIdpeace
5 15 10-12 10:50
Ir gerai! Tikiuosi, kad viena diena i musu futbolo federacijos valdyma isikys UEFA, kaip tai buvo padaryta su kazkokios salies futbolo federacija. nebepamenu kokios. Tikiuosi viena diena Lietuvos rinktines varzybose, stadione bus tik tie du Lietuvos rinktinei (ar gal reiketu sakyt federacijai) pataikaujantys komentatoriai.