"Ligue 1": "Dijon" sensacingai nukovė "Lyon", "Monaco" sužaidė lygiosiomis su autsaideriais

Šeštadienį sužaistos penkerios "Ligue 1" 31-ojo turo rungtynės.

"Dijon" išvykoje pateikė didžiulę sensaciją ir rezultatu 3:1 iškovojo pergalę prieš "Lyon" ekipą.

"Lyon" išsiveržė į priekį jau pirmąją minutę po M. Terriero įvarčio. "Dijon" į tai sureagavo itin greitai ir jau 3-ąją minutę W. Saidas rezultatą išlygino, o dar po trijų minučių tas pats W. Saidas suteikė pranašumą savo komandai.

65-ąją minutę "Dijon" pranašumą padidino "Lyon" gynėjas Rafaelis, kuris nukreipė kamuolį į savo vartus.

Kitose rungtynėse "Monaco" išvykoje sužaidė lygiosiomis su paskutinėje vietoje esančia "Guingamp" ekipa.

"Guingamp" pirmavo po 23-ąją minutę pelnyto F. Eboa įvarčio, o rezultatą tik paskutinėmis susitikimo minutėmis išlygino S. Jovetičius.

"Amiens" 2:2 "St Etienne"

"Angers" 3:3 "Rennes"

"Nimes" 2:0 "Caen"