Ligue 1: "Lyon" lieka lydere © Eurofootball.lt
Prancūzijos aukščiausioje lygoje savaitgalį vyko dešimt rungtynių. Lygoje ir toliau pirmauja titulą ginantis "Lyon" klubas, bet tik tašku nuo jos atsilieka šiame ture nesėkmę patyrusi "Lille" komanda.

Šeštadienį "Lyon" prarado du taškus išvykoje sužaisdama be įvarčių su paskutinę vietą užimančiu "Istres" klubu. Kituose rungtynėse lygos debiutantė "Caen" vienuolikė savo aikštėje įveikė "Nantes" 2-1.

Vienintelis Fabrico Pancrate įvartis lėmė "Paris S.G." klubo pergalę prieš vieną autsaiderių "Ajaccio". Tuo tarpu "Rennes" namie 3-1 įveikė "Metz" klubą, o "Saint Etienne" ir "Bordeaux" sužaidė be įvarčių.

Edgaro Jankausko "Nice" išvykoje 3-1 nusileido "Strasbourg" komandai. Legionierius iš Lietuvos žaidė visas rungtynes. Sekmadienį puikios progos tapti čempionato lydere neišnaudojo "Lille". Šis klubas kiek netikėtai paskutinę rungtynių minutę praleido įvartį ir nusileido "Toulouse". Kituose rungtynėse "Lens" ir "Marseille" klubams pasižymėti nepavyko.

Taip pat nulinėmis lygiosiomis baigėsi mačas tarp "Monaco" ir "Auxerre" klubų. "Bastia" namie išplėšė lygiąsias 1-1 su aukštą aštuntą vietą užimančiu "Sochaux" klubu.

Visi savaitgalio rezultatai:

"%c00031" 1 - 1 "%c00065"
10' [0 - 1] Francileudo Santos
40' [1 - 1] Djibril Sidibe

"%c00036" 0 - 0 "%c00025"

"%c00092" 1 - 0 "%c00094"
89' [1 - 0] Eduardo Da Silva

"%c00093" 0 - 0 "%c00025"

"%c00207" 0 - 0 "%c00055"

"%c00206" 2 - 1 "%c00066"
7' [0 - 1] Florin Daniel Bratu
43' [1 - 1] Reynald Lemaitre
63' [2 - 1] Cyrille Watier

"%c00023" 1 - 0 "%c00026"
10' [1 - 0] Fabrice Pancrate

"%c00067" 3 - 1 "%c00096"
21' [0 - 1] Stephane Borbiconi
30' [1 - 1] Alexander Frei
41' [2 - 1] Alexander Frei
64' [3 - 1] Olivier Monterrubio (Iš 11 metrų baudinio)

"%c00146" 0 - 0 "%c00064"

"%c00034" 3 - 1 "%c00090"
38' [1 - 0] Yves Deroff
79' [1 - 1] Florent Balmont
83' [2 - 1] Mickael Pagis (Iš 11 metrų baudinio)
87' [3 - 1] Salim Arrache