Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Liverpool" gerbėjai gali atsipūsti - Ramadano besilaikantis M. Salah prieš ČL finalą nebadaus


„Liverpool“ komandos fizioterapeutas Rubenas Ponsas nuramino šios komandos gerbėjus – Ramadano besilaikantis Mohamedas Salah prieš Čempionų lygos finalą badauti nežada ir tiek penktadienį, tiek šeštadienį jis valgys bei gers įprastomis valandomis.

Pagal Islamo tikėjimą, Ramadano mėnesį 30 dienų musulmonai turi susilaikyti nuo valgymo, gėrimo ir įvairių kitų dalykų dienos metu, o atsigaivinti ir pavalgyti jiems leidžiama tik dar nepakilus ar jau nusileidus saulei. Tiesa, šioje taisyklėje yra viena išimtis – valgyti ir gerti musulmonams leidžiama, jei jie tą dieną keliauja, o būtent šia išimtimi M. Salah ir yra pasiryžęs pasinaudoti.

„Marbeloje mitybos specialistas jam buvo sudaręs specialų planą, su kuriuo jis galėjo laikytis visų taisyklių. Tačiau penktadienį bei mačo dieną jis nebadaus, tad tai tikrai neatsilieps jo žaidimui“, - kalbėjo R. Ponsas.

„Liverpool“ ekipoje Islamo tikėjimą taip pat pripažįsta Sadio Mane bei Emre Canas, tačiau apie jų planus šiam mėnesiui pranešimų nėra.

Straipsnio įvertinimas: 5 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Carlos
5 33 05-25 17:34
Na nžn ar verta aukot alacho meilę dėl kažkokio futbolo...
qq
0 17 05-25 18:20
Tai Emre su Mane lygiai tokia pat išimtimi pasinaudos, kas čia neaiškaus.
s
1 10 05-25 17:07
.:
Kurmi tai klounai kas laikosi tu taisykliu :D
nu matai, sunau, kaip buna
Benderis
4 7 05-25 21:50
tai kaip ten ligoniam? ar nesciom moterim? kuom ta*e nuryti? dziovintu asilo sudu? bet ir tas jau maistas skaitosi.. va todel tie musliai tokie pikti.. nes ramadanas juos is proto isvaro..
Arsenalas
0 0 05-25 18:34
kaip vadinasi tas itvaras ar kaip ji pavadinti kur jis dabar uzsidejes?