Visos rungtynės
Ar UEFA turėtų panaikinti išvykos įvarčio taisyklę?
  • Taip, dabar komandoms yra nesunku pasižymėti taikliu smūgiu svečiuose
  • Ne, nereikia jokių permainų
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Liverpool" iš Čempionų lygos eliminavo "Bayern" klubą, "Barca" sutriuškino "Lyon"


Naujausi (41) Seniausi (41) Geriausi (41) Anoniminiai (74)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

M-NUS
0 1 03-14 16:30
4tech:
Rodos šiuo metu kiek pasikeitusi situacija. Seniau ketvirtfinalyje visada turėdavome 4 ispanų komandas, o šiais metais turime 4 anglų komandas. Įdomu... ????
Kada buvo 4 Ispanų komandos ketvirtfinalyje?
0 1 03-14 15:34
Alvydas30:
Tiksliau kur
nu tai sakau dur neli į Panevežį klaipėdos gatvė.
Despotin_
0 1 03-14 15:32
Saunus astunfinalio etapas, o anglu klubams isvis kosmosas! P.S Labai geras playeris turu apzvalgom!
0 2 03-14 12:44
Bambaliniai vaidina specus futbolo.
4tech
 4tech
2 4 03-14 09:14
Rodos šiuo metu kiek pasikeitusi situacija. Seniau ketvirtfinalyje visada turėdavome 4 ispanų komandas, o šiais metais turime 4 anglų komandas. Įdomu... ????
 GedBuz
0 2 03-14 09:00
Tai kur tas jūsų paišytas namų pranašumas? Sakiau, kad taip nutiks.
0 9 03-14 07:50
Jo Bayern nieko neparode,kaip rusu komentatorius sake; toli grazu ta Bayern forma,kaip buvo Robenas, Ribéry ir levandowskis geriausiuose metuose,dabar liko tik pavardes ir technika ,o noro ir greicio nebera. Liverio fanus su pergale, ir tikiuosi kad burtai penktadieny vyks be jokiu cirku,EPL klubams :-D
16 0 03-14 02:05
Payet8:
Gaila bet per daug ir nesitikejau si sezona.. Per vasara keist sudeti.. Tikiuosi kuo greiciau gris tas senas geras Bayern . Galbut jau kitais metais! Liverpooli su pergale! Sekmes ketvirtfinalyje.
Ant kiek cia tu lavonu nesuprantu, ka jus tuos minusus dedad bambukai ???? as ir matau kad ims treble

Rio_Ferdi
3 6 03-14 01:04
Šian žiūrėjau, "Bayern" vs "Liverpool" ir tenka pripažint laimėjo stipresni. Bavarai netraukia CL lygio, jiem pats tas būtų Europa Lygue parungtiniaut, realiai iš 16 rungtiniavusių komandų Bayern su tokiu grajum turi mžd.pasidalint 12-14 vietas, kartu su BVB ir Shalke04, gėdingi metai Vokietijos futbolui
Rio_Ferdi
9 10 03-14 00:58
Vaidoshius:
Laukinis ČL aštunfinalis, 5/8 išėjo silpnesnės komandos, kai praeitą sezoną 0/8 :D KosTminis sezonas po WC. Šiaip netaip ValMierdos pridurkas buvo ištemptas šitam nesveikam grafike su savo debiliškom rotacijom, šiandien žaidėjai atsilaikė fiziškai visai padoriai. Dabar turint šiokią tokią atsargą La Ligoj tereikia PROTINGAI paskirstyti krūvius ir dar vienas treblis kaip ant lėkštutės :D Barca-$hitty finalas pagal pajėgumą, bet kai toks sezonas toks kosTminis, gali tai ir neatsitikti. Dar Barcai prieš pirmą ketvirtfinalio mačą kai tik grajus su Atletico šunimis, jėgų ko gero tai nepriduos, juo labiau, kad vargu ar ValMierdos dau.nas sugebės protingai paskirstyt krūvius žaidėjams. Nors šiandien už keitimus pliusas, išmoko praėjusio sezono gėdingo kritimo prieš merdėjančios pensininkų ir atbrosų lygos lavonus pamoką :D Kaip minėta Barca šiandien vos neprisižaidė žaisdami žiūrovui, bet nuo to tik įdomiau :D Messi eilinė diena ofise. Tapinaldo rąstas jeigu kada nors per karjerą sugebėtų pakartoti tokį pasirodymą bent vienose rungtynėse, girtųsi purvasklaidoj per kiekvieną konferenciją :D Visa laimė, kad jam iki tokių įgūdžių kaip račkom iki mėnulio. Kanibalas vargšas vėl be bankės liko :D Nors šiandien buvo antras tik po Messi ir dirbo fantastškai. Lyonas buvo labai pavojingas varžovas Barcai, itin nepalankus žaidimo stilius, jau jie buvo ir $hitty uždūchinę be Guardiolos ir tik lygiomis jau su Guardiola. Jų pavojingos kontratakos kėlė didelę grėsmę, ypač kai įrideno tą snarglį, aišku po pražangos ir teisėjas padovanojo Lyonui tą golą, bet jie jo ir nusipelnė savo kova. Tik paskui jau įjungus kamikadzių režimą Barca užbaigė pradėtą darbą. Lauksim burtų. Nepalankiausi varžovai Barcai būtų Ajaxas, $hitty ir galbūt Neverpoolis su savo afrikancais, tai bent jų neištraukus praktiškai kelias atviras eiti toliau. Malkinės visos komandos praėjo :D :D :D Kas per sezonas. Panašu, kad su tokiais treneriais ir milijardais jie pagaliau apdės Bundę dėl antros vietos po be konkurencijos stipriausios La Ligos.
Laikas eina, o Vaidas lieka savimi , Messi geriausias, Barca jau turi CL taurę. Tegu rašo, o mes pažvengsim
Rio_Ferdi
10 5 03-14 00:52
bet kaip EPLo teamai uždominavo, ate Bunde, aurevoir FRA L1. La bamba ir Juves Serie liko po vieną atstovą. Pagarba Ajax ir Porto, bet aišku Glory Glory, Manchester United!!!
Vaidoshius
41 10 03-14 00:46
Laukinis ČL aštunfinalis, 5/8 išėjo silpnesnės komandos, kai praeitą sezoną 0/8 KosTminis sezonas po WC. Šiaip netaip ValMierdos pridurkas buvo ištemptas šitam nesveikam grafike su savo debiliškom rotacijom, šiandien žaidėjai atsilaikė fiziškai visai padoriai. Dabar turint šiokią tokią atsargą La Ligoj tereikia PROTINGAI paskirstyti krūvius ir dar vienas treblis kaip ant lėkštutės Barca-$hitty finalas pagal pajėgumą, bet kai toks sezonas toks kosTminis, gali tai ir neatsitikti. Dar Barcai prieš pirmą ketvirtfinalio mačą kai tik grajus su Atletico šunimis, jėgų ko gero tai nepriduos, juo labiau, kad vargu ar ValMierdos dau.nas sugebės protingai paskirstyt krūvius žaidėjams. Nors šiandien už keitimus pliusas, išmoko praėjusio sezono gėdingo kritimo prieš merdėjančios pensininkų ir atbrosų lygos lavonus pamoką Kaip minėta Barca šiandien vos neprisižaidė žaisdami žiūrovui, bet nuo to tik įdomiau Messi eilinė diena ofise. Tapinaldo rąstas jeigu kada nors per karjerą sugebėtų pakartoti tokį pasirodymą bent vienose rungtynėse, girtųsi purvasklaidoj per kiekvieną konferenciją Visa laimė, kad jam iki tokių įgūdžių kaip račkom iki mėnulio. Kanibalas vargšas vėl be bankės liko Nors šiandien buvo antras tik po Messi ir dirbo fantastškai. Lyonas buvo labai pavojingas varžovas Barcai, itin nepalankus žaidimo stilius, jau jie buvo ir $hitty uždūchinę be Guardiolos ir tik lygiomis jau su Guardiola. Jų pavojingos kontratakos kėlė didelę grėsmę, ypač kai įrideno tą snarglį, aišku po pražangos ir teisėjas padovanojo Lyonui tą golą, bet jie jo ir nusipelnė savo kova. Tik paskui jau įjungus kamikadzių režimą Barca užbaigė pradėtą darbą. Lauksim burtų. Nepalankiausi varžovai Barcai būtų Ajaxas, $hitty ir galbūt Neverpoolis su savo afrikancais, tai bent jų neištraukus praktiškai kelias atviras eiti toliau. Malkinės visos komandos praėjo Kas per sezonas. Panašu, kad su tokiais treneriais ir milijardais jie pagaliau apdės Bundę dėl antros vietos po be konkurencijos stipriausios La Ligos.
Payet8
 Payet8
2 7 03-14 00:44
Gaila bet per daug ir nesitikejau si sezona.. Per vasara keist sudeti.. Tikiuosi kuo greiciau gris tas senas geras Bayern . Galbut jau kitais metais! Liverpooli su pergale! Sekmes ketvirtfinalyje.
17 6 03-14 00:22
Analitikas:
Pagarba Lyon, gera lygi demonstravo viso turnyro eigoje. Tikrai negeda pralaimeti pries geriausia pasaulio futbolininka.
Nesutinku mesis i 20tuka neturetu patekti papirkineja priesininkus ir mandras
1 8 03-14 00:12
Nuka Bayern fanai, apsisikot
123