"Liverpool" iškovojo sunkią pergalę prieš "Burnley" (VIDEO)

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos vienintelės 28-ojo turo rungtynės.

"Liverpool" namuose priėmė "Burnley" futbolininkus. Jurgeno Kloppo auklėtiniai lengvo pasivaikščiojimo nesulaukė, tačiau šį kartą svarbių taškų neprarado - "raudonieji' šventė pergalę rezultatu 2-1.

Svečiai į priekį įsiveržė jau 7-ąją susitikimo minutę, kai greitą įvartį pasiekė Ashley Barnesas. Vis dėlto pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Georginio Wijnaldumas pasiekė svarbų išlyginamąjį įvartį.

Antrajame kėlinyje "Liverpool" buvo kur kas agresyvesnis, o pergalingas įvartis buvo pelnytas 61-ąją minutę - Emre Canas iš toli smūgiu pažeme išvedė šeimininkus į priekį.

Per likusį laiką "Liverpool" pranašumo neišvaistė ir šventė antrąją pergalę paeiliui.

"Liverpool" po 28 turų Anglijos pirmenybėse užima ketvirtąją poziciją, o "Burnley" tenkinasi 12-ąja vieta.

"Liverpool" 2 - 1 "Burnley"
7' [0 - 1] A. Barnes
45+1' [1 - 1] G. Wijnaldum
61' [2 - 1] E. Can

<iframe frameborder="0" width="500" height="323" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5em06b" allowfullscreen></iframe>