• Kauno "Stumbrą"
  • "Panevėžį"
  • "Palangą"
  • A lygos čempionatu nesidomiu

"Liverpool" nepaliko jokių vilčių beviltiškam "Arsenal", "Spurs" išleido pergalę mačo pabaigoje (VIDEO)

18 valandą Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės dvejos 3-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione "Liverpool" futbolininkai priėmė Londono "Arsenal" ekipą. Jurgeno Kloppo auklėtiniai pasityčiojo iš "kanonierių" - visą rungtynių laiką dominavę "raudonieji" pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 4-0.

J. Kloppo vadovaujama komanda aikštėje dominavo nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. "Raudonieji" aktyviai spaudė varžovus, kurie apart Danny Welbecko smūgio neturėjo jokių realių progų šiose rungtynėse.

17-ąją minutę šeimininkai pasiekė pirmąjį įvartį - po Joe Gomezo aukšto perdavimo iš krašto galva pasižymėjo puolėjas Roberto Firmino. Antrasis smūgis į Petro Čecho ginamus vartus buvo suduotas kėlinio pabaigoje - Sadio Mane po įspūdingo reido padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Antrajame kėlinyje "Arsenal" ir toliau šaudė tuščiais šoviniais - nesukūrė pavojingų progų ir leido dominuoti šeimininkams. 57-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Mohamedas Salah, pelnęs įvartį po itin grubios Hectoro Bellerino klaidos aikštės viduryje.

Vėliau savo įvarčius "raudonųjų" gretose pasiekė ir po keitimo pasirodę žaidėjai - 77-ąją minutę Danielis Sturridge'as smūgiu galva užbaigė svečių iš Šiaurės Londono kančias.

"Liverpool" savo sąskaitoje turi dvi pergales ir vienerias lygiąsias. "Raudonieji" užima antrąją vietą, o "Arsenal" po dviejų pralaimėjimų iš eilės nukrito net į 16-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse pergalę iš savo rankų pačioje rungtynių pabaigoje išleido Londono "Tottenham". 49-ąją minutę Dele Alli išvedė "pentinius" į priekį, tačiau dramatiškas lygiąsias per pridėtą rungtynių laiką išplėšė "Burnley" naujokas Chrisas Woodas.

"Liverpool" 4 - 0 "Arsenal"
17' [1 - 0] R. Firmino
40' [2 - 0] S. Mane
57' [3 - 0] M. Salah
78' [4 - 0] D. Sturridge

"Tottenham" 1 - 1 "Burnley"
49' [1 - 0] D. Alli
90+2' [1 - 1] Ch. Wood

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (20) Seniausi (20) Geriausi (20) Anoniminiai (41)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

1 69 08-27 18:48
Nu ką, pasidžiaugėm prieš Leicester kažkaip pergalę išbezdėję, grįžtam į realybę. 2 more years of bullshit.
2 55 08-27 19:22
gaila wengero ,bet turi trauktis sis senukas ,
Asirgitawe
1 17 08-27 20:03
Puiki Liverpool pergalė. Visi daugiau mažiau gerai sužaidė. Tikiuosi Coutinho pavyks išsaugoti, dar Lallana po traumos grįš, tai iš vis puolimo opcijų bus daugybė. Sturridge yra labai gerai nuo suolo kelti, dar Origi. Aišku dar norėtųsi, jog Liverpool įsigytų gynėją ir atraminį saugą, kad jau tikrai Klopp turėtų daug pasirinkimų sudėtyje. Anyway, puikus grajus Liverpool.