• Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

"Liverpool" palaužė "Burnley", "Chelsea" mačo pabaigoje išsigelbėjo prieš "Wolves"

Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje tęsiasi 30-ojo turo kovos.

"Manchester City" ekipai į priekį neleido pabėgti "Liverpool" komanda. Jurgeno Kloppo auklėtiniai atsitiesė po ankstyvo varžovų įvarčio iš šventė pergalę rezultatu 4:2.

6-ąją minutę "Burnley" įgijo pranašumą, kai bandymas pakelti kampinį kamuolį į vartus netikėtai pasiuntė Ashley Westwoodas. Alissonas prašė pražangos prieš jį, tačiau teisėjas neįžvelgė taisyklių pažeidimo.

Visgi "Burnley" ilgai pranašumu nepasidžiaugė – 19-ąją minutę Roberto Firmino išlygino rezultatą, o dar po dešimties minučių į priekį šeimininkus išvedė Sadio Mane.

Antrajame kėlinyje pranašumą iki dviejų įvarčių padidino antrą kartą pasižymėjęs R. Firmino.

"Burnley" pačio mačo pabaigoje sugebėjo pasiekti ir antrąjį įvartį, tačiau tai situacijos negelbėjo – jau vos po kelių akimirkų vėl šeimininkams pranašumą iki dviejų įvarčių sugrąžino S. Mane.

"Liverpool" išlaiko taško atsilikimą prieš "Man City". "Burnley" po trečiojo pralaimėjimo iš eilės krenta į 17-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse Londono "Chelsea" namuose priėmė "Wolves". Po gana klampaus futbolo nugalėtojas nepaaiškėjo – komandos pasidalino po tašką.

56-ąją minutę Raulis Jimenezas išvedė svečius į priekį, tačiau besibaigiant rungtynėms maždaug iš 20 metrų taikliai smūgiavo ir lygiąsias "mėlyniesiems" pasiekė Edenas Hazardas.

"Chelsea" su 57 taškais lieka šeštoje vietoje. "Wolves" yra iškart už jų nugaros.

"Liverpool" 4 - 2 "Burnley"
6' [0 - 1] A. Westwood
19' [1 - 1] R. Firmino
29' [2 - 1] S. Mane
67' [3 - 1] R. Firmino
90+1' [3 - 2] J. Gurdmundsson
90+3' [4 - 2] S. Mane

"Chelsea" 1 - 1 "Wolves"
56' [0 - 1] R. Jimenez
90+2' [1 - 1] E. Hazard

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (19)

0 6 03-10 19:04
Chelsea tai su puolimu silpnai. Neuztenka kontroles kamuolio, reik paskutines atakos stadijos pildymo, ko deja ner.
Despotin_
3 9 03-10 16:15
Grazios rungtynes, viska sutvarke Liverpoolis kova del titulo tesiasi liko tik 8 turai
3 2 03-10 19:54
Visa Chelsea zaide gerai ir staiga atsipaidavo gynejai ir viena proga ir prasileido,bet drop dominavo varzybose gaila neisplesem 3 tasku kuriu labai labai reikia
11 3 03-10 15:59
Tai pirmas įvartis akivaizdžiai išmušė iš vėžių Liverpool pasimetė kiek bet greitai mobilizavosi. Tik nesupratau kodėl prieš Alisona pražangos nebuvo? Kur tas stebuklingasis varas? Regis viskas jau baigta.Liverpool turėjo labai palankius oponentus toli pabėgti bet tas nesėkmių ruožas jiems kainavo čempionų titulą. Vargu ar city suklups nors gal bet...