Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

"Liverpool" po 14 metų pertraukos triumfavo Čempionų lygoje


Naujausi (37) Seniausi (37) Geriausi (37) Anoniminiai (50)

Vaidoshius
16 6 06-02 13:18
Kaip ir tikėtąsi nulinio susidomėjimo vertos malkinės vidutiniokų rungtynės pripažintos vienom chujoviausių kokios tik pamenamos Ko gero paskutinį kartą finale tokios silpnos komandos žaidė 2004 Porto - Monaco, kur irgi buvo vien staigmenų turnynas, 15 metų jubiliejaus proga praėjęs ciklas pasikartojo. Apie grajų nelabai yra ką komentuoti, CockSpuds atrodė taip kaip ir yra, visiškai beviltiški, o Neverpoolis su teisėjų sėkme nuo antros rungtynių minutės 90 minučių laikė lėktuvą ant vartų. Praktiškai plikos mergos įbėgimas buvo vienintelis epizodas praskaidrinęs gūdžias rungtynes. Džiugu dėl Kl.oppo, kiek čia šiukšlės stūmė ant jo, jau keturis metus be sustojimo koks jis nevykėlis ir lievas treneris Jis realiai yra tvirtas antras numeris po Guardiolos, kurį jis pats vadina geriausiu be konkurencijos treneriu kas yra natūralu, tuo pačiu pabrėždamas, kad Guardiola yra geriausias ne todėl, kad yra tituluočiausias treneris šiuo metu, bet taip kaip jis dirba su komanda, kokį demonstruoja stilių ir t.t. Lygiai tas pats ir Kl.oppas, negali su lavonų komanda kažką pasiekti rimto, turi daužyti transferų rekordus kaip Neverpoolis ir tada sėkmės atveju kaip šiemet gali imti taurę. Aišku sunkiausią turnyrą (nacionalinę lygą) laimėti teks daužyti daugiau transferų rekordų, nes turi įrodinėti, kad esi geriausias 38 mačus per sezoną, o ne taurėj, kur vienas teisėjo švilpukas ar paslydimas viską nulemia. Dabar Neverpoolio pagrindinis tikslas vasarą parodyti, kad jie nebėra parduodantis klubas ir tada galbūt jeigu kitą sezoną pademonstruos bent panašius rezultatus, bus galima komandą priskirti prie top klubų, o tai malkinėj su visais ištaškytais milijardais vienintelis $hitty traukia top komandos lygį.
2 2 06-02 11:30
futbolodede:
Koks sudas aš balalaika dejau ant malkų situ
eik tada krepsinio geriau ziuret.
1 2 06-02 11:29
1DerFul:
Nelabai suprantu , ka Dele Alli duoda komandai. Kiek tik ziuriu Spurs rungtyniu, taip visiskas nulis. Ar nebutu buves Moura geriau , kuris hattrick muse paskutinese CL rungtynese ?
tai kaip tu ta futbola ziuri? Pvz su Ajax antrame mace buvo vienas geriausiu. Ir pats pavojingai smugiavo ir berods abu ivarciai po jo perdavimu buvo imusti.
1 2 06-02 10:51
Jokios intrigos nematau is to kas cia rasoma apie sias neidomes varzybas
1 2 06-02 10:06
Aš tai už Ci'Klopą labiausiai džiaugiuos. Joks kitas pasaulio treneris, kuris dar nebuvo iškovojas CL taurės, nėra vertas jos, labiau už jį! Aišku, didžiausi sveikinimai visiems Liverpool fanams! Well done!
1 3 06-02 09:09
Sveikinimai Liverpool, reikejo titulo. Fantastiskas sezonas. Spurs manau zaide labai gerai, tiesiog siektiek pritruko.
3 3 06-02 08:35
Sweikinimai LFC sy sezona nebuvo vertesnes komandos laimet UCL o K*** bus metu treneris,puikei atgaivino komanda per kelis sezonus,sukomplektavo komanda kokios reikia,saunu
 Hash
2 11 06-02 00:55
Eee chebra kas vaidosiu i koki sandeliuka uzdaret?

Payet8
 Payet8
5 8 06-02 00:33
Norėtųsi Liverpoolį matyti kasmet kovojant dėl visų titulų,įdomų ar išlaikys esamą lygį ateinančius sezonus.
12 7 06-02 00:22
Na kaip.sakant darbinis macas , sloves metai.gryzta i.Liverpool.atejo.svente ir i.musu kiema esu laimingiausias zmogus siame pssaulyje , na noriu padekot totenhamo.vyrams kad pasieke finala , uz grazuu zaidima ateis laikas laimesit ir jus , toks tas futbolas ,
14 10 06-02 00:19
Koks sudas aš balalaika dejau ant malkų situ
3 17 06-02 00:17
Pirmiausia sveikinimai VAR, kad leido ir kitom komandom iki finalo nueit, o didziausi sveikinimai Liverpool ir Klopui, jie tikrai verti buvo si sezona sio trofejaus, didziuli darba atliko, puikus sezonas, sveikinimai !
5 11 06-02 00:10
Man rodos dabar vaidoshius galva nusiraus ir vėl papils savo tu paciu tapetu
6 10 06-02 00:06
Kariusas tikriausiai sedi namie ant sofos ir galvoja, kaip gerai, kad nesaugau Liverpulio vartu, nes buciau vel pridirbes Kloppui
BC_Žalgiris
13 73 06-02 00:04
Sveikinu LFC fanus, tikrai nusipelnė šio ilgai laukto titulo. Beje, įdomus faktas: Liverpool buvo nelaimėję jokio titulo 7 metus iki šios dienos. Na o Tottenham tikrai bandė ir stengėsi atsigriebti po praleisto ankstyvo įvarčio, buvo labai arti to, kad išlygintų rezultatą, bet pritrūko Puikus sezono uždarymas ir puikus Čempionų Lygos sezonas, kupinas staigmenų, netikėtumų. Gero vakaro!
123