"Liverpool" po sunkios kovos palaužė "Crystal Palace", "Man Utd" pratęsė pergalių seriją

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios intriguojančios 23-ojo turo rungtynės.

"Anfield" stadione įvyko daug susidomėjo sukėlusi dvikova tarp "Liverpool" ir "Crystal Palace" klubų. "Raudonieji" buvo arti išbarstytų brangių taškų, tačiau Mohamedo Salah ir kitų puolėjų meistriškumas atvedė šeimininkus į itin svarbią pergalę rezultatu 4:3.

"Liverpool" rungtynes pradėjo sau įprastu futbolu, tačiau 34-ąją minutę jie pirmieji buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų. Po puikaus Wilfriedo Zaha perdavimo 34-ąją minutę pasižymėjo Andro Townsendas.

Visgi po pertraukos "Liverpool' grįžo įpykęs ir per mažiau nei dešimt minučių spėjo įgyti pranašumą. 46-ąją minutę Mohamadas Salah išlygino rezultatą, o dar septynių minučių Roberto Firmino išvedė šeimininkus į priekį.

"Crystal Palace" nepasidavė ir 65-ąją minutę rezultatas vėl tapo lygus. Ilgai lygiu rezultatu svečiai nepasidžiaugė – 75-ąją minutę M. Salah pasiekė dar vieną įvartį.

Jamesas Milneris 89-ąją minutę buvo išvarytas iš aikštės, tačiau net ir tai "Liverpool' ekipos nesustabdė nuo ketvirtojo įvarčio. Per pridėtą laiką pasižymėjo Sadio Mane, tiesa, tuo pačiu atsakė ir "Crystal Palace" – trečiąjį įvartį svečiams pridėjo Maxas Meyeris.

Pirmoje vietoje esantis "Liverpool' prieš "Manchester City" bent laikinam įgijo septynių taškų pranašumą.

Šeštąją pergalę paeiliui "Premier" lygoje šventė ir į penktąją vietą bent laikinam šoktelėjo Ole Gunanro Solskjaero mašina. "Manchester United" po Paulio Pogba ir Anthony Martialo įvarčių šventė pergalę prieš "Brighton".

"Raudonuosius" velnius dabar nuo didžiojo ketverto skiria keturi taškai, tiesa, "Chelsea" gali dar atitolti.

Likusios dvikovos baigėsi "Bournemouth", "Newcaslte", "Southampton" pergalėmis bei "Watford" – "Burnley" lygiosiomis.

"Liverpool" 4 - 3 "Crystal Palace"
34' [0 - 1] A. Townsend
46' [1 - 1] M. Salah
53' [2 - 1] R. Firmino
65' [2 - 2] J. Tomkins
75' [3 - 2] M. Salah
90+3' [4 - 2] S. Mane
90+5' 4 - 3] M. Meyer
89' J. Milner ("Liverpool") pašalintas iš aikštės

"Man Utd" 2 - 1 "Brighton"
27' [1 - 0] P. Pogba (11 m. baudinys)
42' [2 - 0] M. Rashford
72' [2 - 1] P. Gross

"Bournemouth" 2 - 0 "West Ham"
53' [1 - 0] C. Wilson
90+1' [2 - 0] J. King

"Newcastle" 3 - 0 "Cardiff"
24' [1 - 0] F. Schar
63' [2 - 0] F. Schar
90+3' [3 - 0] A. Perez

"Southampton" 2 - 1 "Everton"
50' [1 - 0] J. Ward-Prowse
64' [2 - 0] L. Digne (į savus vartus)
90+1' [2 - 1] G. Sigurdsson

"Watford" 0 - 0 "Burnley"