"Liverpool" prarado brangius taškus prieš "Leicester", "Chelsea" – pažemintas Bornmute

Anglijos "Premier" lygoje trečiadienį buvo sužaistos dar ketverios intriguojančios 24-ojo turo rungtynės.

Tikrą pažeminimą išvykoje patyrė Londono "Chelsea" komanda, kuri antrajame kėlinyje praleido net keturis įvarčius ir "Bournemouth" komandai nusileido rezultatu 0:4.

Pirmajame kėlinyje komandos įvarčių nepelnė, tačiau "Bournemouth" visus savo šovinius iššaudė antroje mačo pusėje.

47-ąją minutę Joshua Kingas išvedė šeimininkus į priekį. Jau po 16 minučių svečiams iš Londono buvo suduotas antras smūgis – tiksliai smūgiavo Davidas Brooksas.

74-ąją minutę "Chelsea" jau buvo pradėtas triuškinti – dar vieną įvartį pridėjo J. Kingas, o visas svečių kančias paskutinę pridėto laiko minutę užbaigė Charlie Danielsas.

"Chelsea" po pralaimėjimo prarado ketvirtąją poziciją – į ją sugrįžo "Arsenal", tiesa, abi komandos turi po 47 taškus.

Kitose rungtynėse "Liverpool" nepasinaudojo "Manchester City" nesėkme Niukasle ir prarado taškus rungtynėse su "Leicester" – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Rungtynės "raudoniesiems" prasidėjo puikiai – 3-ąją minutę Sadio Mane išvedė ekipą į priekį. Visgi pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Harry Maguire'as.

"Liverpool" net ir po lygiųjų išlaiko gerą poziciją kovoje dėl titulo – juos nuo "miestiečių" skiria penki taškai.

Dar kitoje akistatoje dramatišką pergalę namuose pasiekė Londono "Tottenham". Heungo-sono Mino ir Fernando Llorente įvarčiai po 80 minutės leido "Spurs" pranokti "Watford".

Paskutinė dvikova tarp "Southampton" ir "Crystal Palace" baigėsi lygiosiomis.

"Liverpool" 1 - 1 "Leicester"
3' [1 - 0] S. Mane
45+2' [1 - 1] H. Maguire

"Tottenham" 2 - 1 "Watford"
38' [0 - 1] C. Cathcart
80' [1 - 1] H-M. Son
87' [2 - 1] F. Llorente

"Bournemouth" 4 - 0 "Chelsea"
47' [1 - 0] J. King
63' [2 - 0] D. Brooks
74' [3 - 0] J. King
90+5' [4 - 0] C. Daniels

"Southampton" 1 - 1 "Crystal Palace"
41' [0 - 1] W. Zaha
77' [1 - 1] J. Ward-Prowse
87' W. Zaha ("Crystal Palace") pašalintas iš aikštės